آتش سوزی در بیمارستان حضرت رسول در شهرآرا

به گزارش تور بالی اندونزی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در بیمارستان رسول اکرم(ص) در غرب تهران اطلاع داد.

آتش سوزی در بیمارستان حضرت رسول در شهرآرا

به گزارش خبرنگاران آنلاین و به نقل از ایسنا؛ سید جلال ملکی، گفت: ساعت 18:24 دقیقه روز جاری یک مورد آتش سوزی در بیمارستان رسول اکرم(ص) در خیابان ستارخان، خیابان نیایش به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله چهار ایستگاه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو های پشتیبانی، نردبان هیدرولیکی، خودرو حامل تجهیزات تنفسی و لوازم مورد احتیاج به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان پنج دقیقه به محل رسیده و مشاهده کردند که بخشی از یک انبار واقع در در طبقه اول یکی از ساختمان های شش طبقه این بیمارستان دچار حریق شده است. در این انبار ملحفه، مایعات شست و شو و.. نگهداری می شد.

ملکی گفت: در دقایق اولیه وقوع این حریق مقداری دود به طبقات سرایت نموده بود که در آستانه سرایت به بخش های درمانی بود. آتش نشانان تحت یک مدیریت عملیاتی همزمان با خاموش کردن آتش مشغول جست و جو در طبقات بالایی شدند. خوشبختانه فقط به بخشی از قسمت درمانی دود نفوذ نموده بود که پرسنل بیمارستان به منظور پیشگیری مشغول جا به جا کردن تعدادی از بیماران بودند.

وی ادامه داد: تعدادی از بیماران از این محل جا به جا شدند که خوشبختانه حال عمومی همه آنها خوب است. آتش در دقایق اولیه اطفا شد و از سرایت به بخش های دیگر جلوگیری شد. نیروها در حال ایمن سازی هستند و مسئولان بیمارستان نیز در محل حضور دارند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1320

به "آتش سوزی در بیمارستان حضرت رسول در شهرآرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی در بیمارستان حضرت رسول در شهرآرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید