باشگاه پرسپولیس: از جدایی رسن 380 هزار دلار عایدی داشتیم

به گزارش تور بالی اندونزی، باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه ای نسبت به جدایی هافبک عراقی تیمش واکنش نشان داد.

باشگاه پرسپولیس: از جدایی رسن 380 هزار دلار عایدی داشتیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با توجه به خبرهای متناقض در مورد جدایی آقای بشار رسن هافبک عراقی از باشگاه پرسپولیس در مقطع کنونی ضروری است موارد ذیل به اطلاع طرفداران عزیز برساند:

1) آقای بشار رسن در چهار سال گذشته قراردادهای یکساله با باشگاه منعقد نموده و در تمامی قراردادها، بند جدایی در نیم فصل، جزو شروط او بوده و گنجانده شده است.

2) در سرانجام فصل گذشته ضمن تسویه کلیه مطالبات مشارالیه، قرارداد جدید یکساله بعد از سرانجام مسابقات لیگ منعقد و بخش اول آن نیز پرداخت شد.

3) بعد از برگزاری مرحله دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در قطر، بشار رسن تقاضای جدایی از تیم، جهت پیوستن به یک باشگاه قطری را ارائه داد.

4) ایشان و مدیربرنامه های شان ضمن ارائه درخواست کتبی و شفاهی با انتشار پست ویدیویی در اینستاگرام، خواسته خود را به اطلاع عموم رساندند.

5) در زمان مراجعت ایشان به کشور چند روز از شرکت در تمرینات خودداری کرد و تمرینات بدون حضور ایشان برگزار گشت که مکررا اظهار داشتند به هر شکل، قصد جدایی دارند و زندگی خود و خانواده شان در آینده را در گرو چنین تصمیمی دانستند.

6) بشار رسن جهت شرکت در سالگرد مراسم مادر مرحومه شان، مجددا به کشور عراق مراجعت و اعلام کردند قصد بازگشت نداشته و حتی حاضرند جرائم و محرومیت های مرتبط را بپذیرند اما به باشگاه دیگری منتقل شوند.

7) با این حال، باشگاه تاکید بر بازگشت این بازیکن داشت و با مراجعت ایشان، دور دوم مذاکرات توسط هیات مدیره با وی انجام شد که این بازیکن بر خواسته قبلی خود تاکید و اصرار ورزید.

8) از آنجایی که اجبار در حفظ بازیکن قطعا به افت شدید کیفی وی منجر شده و حتی الامکان خودداری از همراهی تیم را به دنبال خواهد داشت و در این صورت موضوع باید در فیفا طرح دعوی گشته تا به صدور رای منجر شود که در این شرایط، باشگاه از وجود بازیکن محروم بوده و با دریافت رأی فیفا هم فقط احتمالا عایدی اقتصادی برای باشگاه به دنبال داشت، لذا مقرر گشت منافع طرفین با اولویت باشگاه مدنظر قرار گیرد.

9) در توافق اجرا شده مقرر شد: الف: یکصد و بیست هزار دلار پرداختی باشگاه عودت شود. ب: باشگاه هیچگونه پرداختی بابت قرارداد به ایشان نداشته باشد. ج) بازیکن تا فینال لیگ قهرمانان آسیا به صورت تمام و کمال در خدمت تیم باشد. د) در زمان جدایی مبلغ یکصد و بیست هزار دلار به باشگاه پرداخت شود.

10) عایدی باشگاه با توجه به عودت مبلغ پرداختی، دریافتی باشگاه و عدم پرداختی باشگاه تا نیم فصل طبق قرارداد فی مابین مجموعا 380 هزار دلار خواهد بود.

11) جای تاسف است کسانی دست به قلم می برند یا سخن گفتند و از الفاظ تمسخرآمیز در این رابطه استفاده می نمایند که هیچگونه آگاهی از مسائل باشگاه نداشته و صرفا با رویاپردازی قصد تخریب باشگاه را دنبال می نمایند تا به اهداف مغرضانه و سوءنیت های پشت پرده خود برسند.

12) باشگاه پرسپولیس هیچگاه وابسته و متکی به بازیکن خاصی نبوده و نیست و در فصل جاری، نفرات جذب شده در جابجایی، در بازی های لیگ قهرمانان آسیا و مسابقات آغاز فصل ارزش های خود را به خوبی به نمایش گذاشته اند و جدایی یک بازیکن تاثیری نداشته و ندارد. ضمن اینکه در جذب نفرات سال جاری، 9 عضو جدید به باشگاه اضافه شده اند و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

13) اگر به دقت آنالیز شود، ترکیب بازیکنان پرسپولیس در چند سال اخیر مکررا تغییرات داشته اما از توانایی تیم نه تنها کاسته نشده که درخشش آن افزون تر گشته است.

14) به هر دلیلی، همگی بازیکنانی که جدا شده اند، در مقابل پیشنهادات چشمگیر و غیرقابل تصور باشگاه های خارجی نتوانستند مقاومت نمایند و به هر شکلی و در هر زمان که مغتنم بوده، جدا شده اند اما پرسپولیس پایدار، محکم، باصلابت و مسلط مانده و به راهش ادامه می دهد.

15) همه عوامل باشگاه از جمله بازیکنان، کادرفنی و مدیران باشگاه مصمم هستند تا با حمایت گسترده طرفداران پرشور و عزیز باشگاه، تمام توان خود را برای کسب پنجمین قهرمانی مستمر در لیگ داخلی و قهرمانی سال آینده در لیگ قهرمانان آسیا را به کار گیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1535

به "باشگاه پرسپولیس: از جدایی رسن 380 هزار دلار عایدی داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: از جدایی رسن 380 هزار دلار عایدی داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید