برخورد و دستگیری حاملان و استفاده کنندگان سلاح سرد و شبه سلاح

به گزارش تور بالی اندونزی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ از قاچاق و ورود غیر قانونی انواع سلاح سرد و شبه سلاح به کشور خبر داد.

برخورد و دستگیری حاملان و استفاده کنندگان سلاح سرد و شبه سلاح

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرنگاران، اظهار کرد: در حال حاضر متاسفانه بسیاری از مجرمین و خلافکارانی که در حوزه سرقت و موادمخدر مرتکب جرم می شوند، در انجام این جرائم از سلاح سرد و یا شبه سلاح استفاده می کنند.

وی شرح داد: سلاح سردی که مجرمین و اراذل و اوباش در اقدامات مجرمانه خود از آن استفاده می کنند و در عملیات های اجرا شده توسط پلیس تا کنون از آن ها کشف و ضبط شده است، مواردی مثل چاقو، دشنه، قمه و قداره، گرز و وسایلی این چنینی را شامل می شود.

فرمانده انتظامی پایتخت در ادامه تاکید کرد: پلیس بدون هیچ گونه چشم پوشی و اغماضی با حاملین و استفاده کنندگان از سلاح سرد به شدت برخورد می کند و برای تامین امنیت و آرامش مردم پایتخت از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

سردار رحیمی گفت: در حال حاضر اغلب سلاح سرد و شبه سلاح های موجود در کشور به صورت قاچاق و غیرقانونی وارد شده و در برخی از واحدهای صنفی شهر تهران توزیع می شوند و در دسترس اراذل و اوباش و مجرمان قرار می گیرند.

وی شرح داد: کار دستگیری عوامل تولید، توزیع و حاملین سلاح سرد و شبه سلاح و همچنین قاچاقچیان وارد کننده این گونه سلاح ها با هماهنگی های انجام شده با عوامل پلیس پیشگیری، پلیس امنیت ، یگان امداد و سایر رده های پلیس آغاز شده است و تا کنون پیشرفت خوبی داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1607

به "برخورد و دستگیری حاملان و استفاده کنندگان سلاح سرد و شبه سلاح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد و دستگیری حاملان و استفاده کنندگان سلاح سرد و شبه سلاح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید