تقدیر از معاون خدمات شهری شهرداری تهران بعنوان مدیر برتر جوابگو در سال 99

به گزارش تور بالی اندونزی، خبرگزاری خبرنگاران- در پانزدهمین سالروز تاسیس مرکز نظارت همگانی 1888 از معاون خدمات شهری شهرداری تهران بعنوان مدیر برتر جوابگو در حوزه خدمات شهری در سال 99 تقدیر و قدردانی بعمل آمد و این معاونت در بین تمامی معاونت ها حائز رتبه نخست شد.

تقدیر از معاون خدمات شهری شهرداری تهران بعنوان مدیر برتر جوابگو در سال 99

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، در پانزدهمین سالروز تاسیس مرکز نظارت همگانی 1888 که با حضور دکتر مصطفی کاظمی مشاور و مدیرکل دفتر شهردار تهران، مسعود حمزه ای رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران، مظاهریان معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا، اصغرعطایی مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران، فردین رحمان نژاد معاون سازمان بازرسی شهرداری تهران در حوزه خدمات شهری و... برگزار گردید از مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران بعنوان مدیر برتر جوابگو در سال 99 تقدیر بعمل آمد.

در این جلسه دکتر مصطفی کاظمی مشاور و مدیرکل دفتر شهردار تهران از پیشرفت، توجه و حساسیت ویژه این حوزه در مورد رسیدگی به پیغام های 1888 ابراز رضایت کرد و از زحمات معاون خدمات شهری شهرداری تهران تشکر و از ایشان بعنوان مدیر برتر جوابگو در سال 99 تقدیر بعمل آورد.

در ادامه این جلسه، عطایی مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران ضمن تشریح عملکرد این معاونت در رسیدگی و جوابگویی به پیغام های 1888 گفت: بنابر دستور معاون خدمات شهری شهرداری تهران رسیدگی به پیغام های 1888 در حوزه نگهداشت شهر در راس همه امور واقع شده است و مسوولین موظف هستند که با پیگیری های مستمر و بازدیدهای میدانی موارد پرپیغام و آسیب شناسی آنها در کمترین زمان ممکن نسبت به برطرف آن موضوعات بپردازند.

لازم به ذکر است براساس فعالیت ها و آمار و ارقام موجود در مورد میزان رسیدگی و جوابگویی به پیغام های مردمی 1888 در حوزه خدمات شهری طی یکسال گذشته؛ این معاونت در بین تمامی معاونت ها رتبه نخست را کسب کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 خرداد 1400 بروزرسانی: 24 خرداد 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1792

به "تقدیر از معاون خدمات شهری شهرداری تهران بعنوان مدیر برتر جوابگو در سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر از معاون خدمات شهری شهرداری تهران بعنوان مدیر برتر جوابگو در سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید