تهران 350 ساختمان ناایمن دارد

به گزارش تور بالی اندونزی، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تخلفات انجام گرفته در ساختمان سینا اطهر به بازپرس ویژه و دادستانی تهران ارسال شده بود، گفت: 350 ساختمان ناایمن در پایتخت شناسایی شده است.

تهران 350 ساختمان ناایمن دارد

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با گروه ساختمانی در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

به گزارش فارس، زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران، درباره حادثه حریق در کلینیک سینا- اطهر که دو شب پیش سبب جان باختن 19 نفر بیماران و کادر درمان این کلینیک شد، گفت: طی سال های گذشته بار ها به دلیل ناایمن بودن ساختمان کلینیک، سازمان آتش نشانی و شهرداری منطقه یک به مالک تذکر داده بودند و در سال 98 اقداماتی جهت ایمن شدن ساختمان انجام گرفته، ولی کامل نبوده است.

وی درباره اینکه چرا کلینیک به دلیل ناایمن بودن و بی توجهی به تذکرات آتش نشانی پلمب نشده است، گفت: به دلیل اینکه در سال 98 مالک اقداماتی جهت اطفای حریق انجام داده است البته تخلفات این ملک به لحاظ ایمن نبودن توسط شهرداری به دادستانی و بازپرس ویژه تهران اعلام شده بود.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه هنوز علت اصلی این حادثه تعیین نشده است، گفت: دو کمیسیون در شورای شهر به صورت تخصصی و ویژه در حال آنالیز این موضوع هستند.

نژادبهرام با بیان اینکه محسن هاشمی رئیس شورای شهر و پیروز حناچی شهردار تهران هم پیگیر دقیق این حادثه شده اند، گفت: حدود 350 ساختمان نا ایمن در پایتخت شناسایی شده که به مالکان ومدیران آن ها توسط آتش نشانی جهت برطرف خطر ابلاغیه هایی صادر شده است.

وی گفت: در منطقه 11 و 12 تهران که بافت مرکزی شهر را تشکیل می دهند حدود 12 ساختمان ناایمن و خطرناک توسط آتش نشانی شناسایی شده است که مالکان آن به دلیل بی توجهی به تذکرات اخطار پلمب گرفته اند.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: البته تعدادی از این 12 ساختمان برطرف مشکل ایمنی در آن ها اجرا شده و در سایر موارد اقدامات ایمن سازی در حال اجرا است.

منبع: فرارو
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1200

به "تهران 350 ساختمان ناایمن دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران 350 ساختمان ناایمن دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید