حمله معترضان به وزارت خانه ها و ادارات دولتی، ارتش لبنان هشدار داد

به گزارش تور بالی اندونزی، فارس نوشت: معترضان لبنانی به رغم هشدارهای ارتش و نیروهای امنیتی لبنان برای دومین بار به مراکز دولتی یورش بردند و باعث تخریب این مراکز شدند.

حمله معترضان به وزارت خانه ها و ادارات دولتی، ارتش لبنان هشدار داد

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به دنبال ورود بعضی از معترضان به وزارتخانه خدمات عمومی و امور مهاجران لبنان، ارتش این کشور بیانیه ای صادر کرد و گفت که بعضی از معترضان چارچوب های مسالمت آمیز تظاهرات را زیر پا گذاشته و اقدام به ایجاد اغتشاش، آشوب، وارد کردن خسارت و آتش زدن اموال دولتی و خصوصی نموده اند.

ارتش لبنان ضمن هشدار دادن به این افراد آشوبگر، از آن ها خواست هرچه سریعتر اماکنی و اداراتی را که وارد آنجا شده اند، ترک نمایند.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، شماری از معترضان اقدام به پرتاب سنگ و مواد منفجره به سمت نیروهای امنیتی نموده اند. تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی نیز حکایت از آن دارد که شماری از معترضان اقدام به آتش زدن اطراف ساختمان مجلس لبنان نموده اند.

معترضان لبنانی دیروز شنبه به چند وزارتخانه از جمله وزارت امور خارجه و وزارت اقتصاد حمله نموده و خسارت هایی را به این وزارتخانه ها وارد کردند. یک نیروی امنیتی نیز در حمله معترضان کشته شده است.

ارتش لبنان همچنین ادعای بعضی منابع مبنی بر حمله عناصر خود به معترضان با گلوله مشقی را تکذیب نموده و گفته است، نیروهای ارتش کوشش نموده و در آینده نیز خواهند کرد با معترضان از طریق راه های مسالمت آمیز تعامل کند.

23311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1253

به "حمله معترضان به وزارت خانه ها و ادارات دولتی، ارتش لبنان هشدار داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله معترضان به وزارت خانه ها و ادارات دولتی، ارتش لبنان هشدار داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید