خبرنگاران دولت ایتالیا از مردم خواست برای مهار کرونا فاصله را رعایت نمایند

به گزارش تور بالی اندونزی، تهران- خبرنگاران- جوزپه کنته شامگاه روز یکشنبه با اعلام کاهش محدودیت های قرنطینه سراسری از مردم ایتالیا خواست که مجددا برای مقابله با ویروس کرونا فاصله اجتماعی را رعایت نمایند.

خبرنگاران دولت ایتالیا از مردم خواست برای مهار کرونا فاصله را رعایت نمایند

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش روزنامه گاردین، نخست وزیر ایتالیا با اعلام کاهش محدودیت های سراسری از چهارم ماه مه (15 اردیبهشت) گفت: شما باید همواره به حفظ فاصله ایمن حداقل یک متر احترام بگذارید حتی در محیط خانواده زیرا کارشناسان به ما می گویند که از هر چهار مورد یک مورد ابتلا به بیماری در خانواده رخ می دهد.

به دنبال شیوع ویروس کرونا، ایتالیا از 11 مارس (21 اسفند) تحت قرنطینه کامل قرار گرفته است و خروج از این محدودیت ها به صورت تدریجی خواهد بود.

در همین رابطه فعالیت های تولیدی و ساختمانی از 4 ماه مه (15 اردیبهشت) از سر گرفته می شوند و علاوه براین افراد می توانند در مناطق خود برای بازدید و دیدار با خانواده با حفظ اقدامات ایمنی از جمله استفاده از ماسک تردد داشته باشند.

سفر بین مناطق در ایتالیا همچنین فقط به یک دلیل معتبر مانند کار یا اهداف پزشکی مجاز است. موزه ها و کتابخانه ها در 18 ماه مه (29 اردیبهشت) و بارها و رستوران ها از 1 ژوئن (12 خرداد) بازگشایی می شوند، اگرچه آن ها می توانند از 4 مه (15 اردیبهشت) خدمات پذیرش را ارائه دهند.

مدارس در ایتالیا نیز از ماه سپتامبر (11 شهریور) دوباره باز خواهند شد.

علاوه براین پارک ها و باغ های عمومی در ایتالیا از 4 مه باز می شوند و افراد می توانند تا زمانی که فاصله دو متری با دیگران حفظ نمایند، در خارج از خانه ورزش نمایند.

به دنبال شیوع ویروس کرونا در ایتالیا تا کنون 197 هزار و 675 نفر به بیماری کووید 19 مبتلا و 26 هزار و 644 نفر جان باخته اند، همچنین 64 هزار و 928 نفر نیز بهبود یافته اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1095

به "خبرنگاران دولت ایتالیا از مردم خواست برای مهار کرونا فاصله را رعایت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دولت ایتالیا از مردم خواست برای مهار کرونا فاصله را رعایت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید