خبرنگاران منظمی: پیشرفت فنی زنان وزنه بردار را در قهرمانی آسیا خواهید دید

به گزارش تور بالی اندونزی، تهران- خبرنگاران- نایب رییس زنان فدراسیون وزنه برداری گفت: وزنه برداران ارتقای وزنی و تکنیکی داشتند. مطمین هستم که پیشرفت فنی آنان را همه در مسابقات قهرمانی آسیا خواهند دید.

خبرنگاران منظمی: پیشرفت فنی زنان وزنه بردار را در قهرمانی آسیا خواهید دید

مریم منظمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: طبق آمارها و اطلاعات داده شده دختران وزنه بردار رکوردهای خوبی را زدند. آنان از بدو ورود تا به امروز در هر هفته رکوردهای خود را بهبود بخشیدند. این امر نشان می دهد که برنامه های تمرینی وزنه برداران زیر نظر مشاور فنی بسیار خوب بوده است.

وی اضافه کرد: علاوه بر آنکه وزنه برداران ارتقای وزنی و تکنیکی داشتند. نباید نادیده بگیریم که آنان در این مدت چقدر پیشرفت کردند. مطمین هستم که این وزنه برداران جایگاه خیلی خوبی را در مسابقات قهرمانی آسیا به خود اختصاص خواهند داد. این پیشرفت را می توانیم با اجرای فنی خوب به همه نشان دهیم.

نایب رییس زنان فدراسیون وزنه برداری درباره مسابقات نوجوانان جهان در عربستان گفت: این رقابت ها به تعویق افتاده و قرار است که در ازبکستان برگزار شود. سه وزنه بردار راهی این مسابقات خواهند شد که فروغ یونسی، یکتا جمالی و الناز باجلانی از جمله این ملی پوشان هستند. این رقابت ها اواخر اردیبهشت برگزار می شود و تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نیست.

وی شرح داد: فدراسیون شرایط خوبی را برای وزنه برداران تا به امروز مهیا کرده هست. ملی پوشان حتی از خدمات ایفکارک هم بهره برده اند. یک متخصص طب ورزشی، دکتر روانشانس و یک ماساژور را به تیم ملی اضافه کردیم. این اقدامات گام ها و نگاه های حرفه ای به حوزه وزنه برداری زنان است تا از نگاه اولیه خارج شود و اینگونه دختران ما هم حرفه ای خواهند شد.

منظمی شرح داد: در این مدت 79 برنامه را در تقویم آموزشی ارایه کردیم و برنامه راهبردی وزنه برداری زنان با رویکرد بازاریابی زنان و برنامه فنی اعضای کمیته ها معرفی شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1746

به "خبرنگاران منظمی: پیشرفت فنی زنان وزنه بردار را در قهرمانی آسیا خواهید دید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران منظمی: پیشرفت فنی زنان وزنه بردار را در قهرمانی آسیا خواهید دید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید