رصد بیماران کرونایی که در خانه درمان می شوند توسط خانه های سلامت ، نگران کرونای پنهان ها هستیم

به گزارش تور بالی اندونزی، معاون درمان وزارت بهداشت گفت: بیماران کرونایی که در قرطینه خانگی بسر می برند توسط وزارت بهداشت رها نمی شوند بلکه به وسیله خانه های سلامتی که نزدیک محل زندگی آن ها است کنترل خواهند شد.

رصد بیماران کرونایی که در خانه درمان می شوند توسط خانه های سلامت ، نگران کرونای پنهان ها هستیم

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت در مصاحبه با خبرنگار اجتماعی تور بالی اندونزی، گفت: بیماران کرونایی که در قرطینه خانگی بسر می برند توسط وزارت بهداشت رها نمی شوند بلکه به وسیله خانه های سلامتی که نزدیک محل زندگی آن ها است کنترل خواهند شد.

وی ادامه داد: همچنین مطابق پروتکل وزارت بهداشت تمام دارو ها و موارد مورد احتیاج بیماران جوانتر و با علایم کمتر که زودتر از بیمارستان مرخص می شوند توسط بیمارستان ها به آن ها داده خواهد شد.

جان بابایی عنوان نمود: این 2 دسته از بیماران کرونایی نیز در آمار های وزارت بهداشت هستند و بهبودی و فرایند درمان آنان اعلام خواهد شد.

معاون درمان وزارت بهداشت عنوان نمود:، اما ما بیشتر نگران آن دسته از افرادی هستیم که علایم کرونا ندارند، اما ناقل اند، زیرا در افراد ذکر شده خانواده ها می دانند که مریض در خانه حضور دارند و موارد بهداشتی و ایمنی را رعایت می نمایند، ولی در این افرادی که کرونای پنهان دارند کسی از بیماری خبر ندارد و مطابق گذشته عمل می نماید و این یعنی شیوع و گسترش بیماری، و امیدوارم به زودی از این مراحل هم عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 937

به "رصد بیماران کرونایی که در خانه درمان می شوند توسط خانه های سلامت ، نگران کرونای پنهان ها هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رصد بیماران کرونایی که در خانه درمان می شوند توسط خانه های سلامت ، نگران کرونای پنهان ها هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید