رمضانی: به خاطر سلامت پارسی ها به جم نرفتیم، من و مجیدی پروتکل ها را قبول نداریم

به گزارش تور بالی اندونزی، سرپرست استقلال می گوید نه او و نه سرمربی این تیم نخواستند که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.

رمضانی: به خاطر سلامت پارسی ها به جم نرفتیم، من و مجیدی پروتکل ها را قبول نداریم

به گزارش تور بالی اندونزی، سعید رمضانی سرپرست باشگاه استقلال در گفت وگویی تلویزیونی در مورد حواشی اخیر این تیم و تست راستی آزمایی بازیکنان تیمش گفت: از مدیرعامل تیم خواستیم تا دوباره و این بار در ایفمارک تست بدهیم. اگر یک بازیکن هم به این ویروس مبتلا باشد، باید بازی تیم لغو گردد. برای تیم ما نتیجه مهم نیست و چیزی که ارزش دارد، انسانیت است.

وی ادامه داد: من و مجیدی پروتکل ها را قبول نداریم زیرا این ها شوی تبلیغاتی است و ما دوست نداشتیم آن ها را رعایت کنیم. اگر قرار است بازیکنان ما با وجود این پروتکل ها به ویروس مبتلا شوند، چه احتیاجی به رعایت کردن آن ها است؟

رمضانی در برنامه فوتبال برتر اضافه نمود: قبل از ملاقات با فولاد به ما گفتند که چند بازیکن این تیم به کرونا مبتلا شده اند و همین باعث شد نامه ای به سازمان لیگ بدهیم اما جواب مناسبی نگرفتیم. اگر قرار است به هر نحوی بازی ها برگزار گردد، ما را هم آگاه نمایند!

سرپرست استقلال در مورد نرفان تیمش به جم گفت: ما اگر می خواستیم، می توانستیم بدون این که به سازمان لیگ بگوییم به جم برویم و با پارس جنوبی بازی کنیم. نصف تیم ما هم می توانست مقابل میزبان قرار بگیرد اما ما مراعات تیم حریف را کردیم و نخواستیم سلامتی آن ها را به خطر بیاندازیم. اکنون نیز کل تیم در قرنطینه هستند تا دوباره تست بدهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1249

به "رمضانی: به خاطر سلامت پارسی ها به جم نرفتیم، من و مجیدی پروتکل ها را قبول نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمضانی: به خاطر سلامت پارسی ها به جم نرفتیم، من و مجیدی پروتکل ها را قبول نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید