سلطانی فر: 320 مکان در اختیار ستادهای مبارزه با کرونا نهاده شد، در کمپین در خانه بمانیم مشارکت دارم

به گزارش تور بالی اندونزی، وزیر ورزش و جوانان گفت: 320 مکان در استان های مختلف در اختیار ستادهای مبارزه با ویروس کرونا قرار گرفته است.

سلطانی فر: 320 مکان در اختیار ستادهای مبارزه با کرونا نهاده شد، در کمپین در خانه بمانیم مشارکت دارم

جهت دریافت خدمات حیاط سازی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش تور بالی اندونزی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مسعود سلطانی فر با بیان اینکه 320 مکان در استان های مختلف در اختیار ستادهای مبارزه با ویروس کرونا نهاده شده است، گفت: در برخی از استان ها با توجه به اینکه شاهد جاری شدن سیل بودیم تعدادی از سالن ها در اختیار امور مبارزه با سیل نهاده شد. از 320 مکانی که در اختیار این ستادها نهاده شده است حدود 120 مکان تا به امروز مورد استفاده نهاده شده که حدود 70 مکان شامل خوابگاه ها و اماکن ورزشی سرپوشیده برای امور قرنطینه و اسکان احتمالی سیل زدگان تجهیز شده اند. امیدواریم بتوانیم سریعتر شرایط را به حالت عادی برگردانیم.

وی اضافه کرد: تا زمانی که لازم باشد این مکان ها در اختیار ستادهای مربوطه خواهند بود. تمامی امکانات ما در بخش ورزش و همچنین سازمان مردم نهاد در این استان ها برای مقابله با کرونا فعال هستند. تعدادی در فراوری ماسک، تعدادی در جمع آوری یاری های مردمی و تعدادی هم لوازم مختلف مورد احتیاج مردم را توزیع می نمایند.

سلطانی فر تاکید نمود: حجم عملیات سازمان های مردم نهاد روز به روز بیشتر خواهد شد و امیدواریم در کنار مردم بر این ویروس منحوس غلبه کنیم و شاهد کاهش آسیب های آن باشیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: ما و خانواده و همکاران و مدیران ورزش همه در کمپین در خانه بمانیم و ورزش کنیم حضور داریم و موارد را رعایت می کنیم. خوشبختانه جامعه ورزش خیلی خوب وارد صحنه شده و تعداد زیادی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش در این کمپین حضور پیدا کردند و با تهیه و پخش کلیپ های مختلف به مبارزه با این ویروس یاری کردند. برای ادامه امر مقابله با کرونا هم کماکان جامعه ورزش و بیش از سه هزار سازمان مردم نهاد در کنار مردم خواهند بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 898

به "سلطانی فر: 320 مکان در اختیار ستادهای مبارزه با کرونا نهاده شد، در کمپین در خانه بمانیم مشارکت دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: 320 مکان در اختیار ستادهای مبارزه با کرونا نهاده شد، در کمپین در خانه بمانیم مشارکت دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید