شکارچی های نیمکت استقلال خوزستان کیستند؟

به گزارش تور بالی اندونزی ، ارسام پورحسینی ، اگرچه این روزها هوای اهواز خیلی خوب است و تیم ها می توانند تمرینات خود را در این هوای خوب دنبال نمایند اما استقلال خوزستان تصمیم داشت در تهران اردو بزند. شاید برای خیلی ها این مساله عجیب باشد اما ظاهرا داریوش یزدی برای اینکه بتواند با تمرکز بالایی کار کند و البته بازیکنانش را از یک سری استرس و تهدید دور نگه دارد، برنامه تمرینی تیمش را در تهران چیده بود. البته این اردو به دلیل مسائل مالی لغو شد اما به نظر می رسد استقلال خوزستان برای فرار از یک سری اتفاقات تصمیم به چنین اردویی داشت که کمی عجیب است. گفته می گردد یک مربی بیکار این روزها نفراتی را سر تمرین و بازی ها می فرستد تا باعث کنار رفتن یزدی گردد و خودش جای او را بگیرد. این مساله حتی باعث ضرب و شتم در تمرین و حتی تهدید با چاقو هم شده که خیلی عجیب به نظر می رسد.

شکارچی های نیمکت استقلال خوزستان کیستند؟

استقلال خوزستان آغاز خوبی در لیگ برتر داشت و توانست امتیازات مهم و ارزشمندی به دست بیاورد. این در حالی بود که خیلی ها تصور می کردند تیم آبی اهوازی گزینه اول سقوط به لیگ یک است و امیدی به امتیاز دریافت این تیم نداشتند. با این روند، مسئولان باشگاه استقلال خوزستان خیلی زود از تمدید قرارداد داریوش یزدی خبر دادند و به دنبال این بودند که این سرمربی را حفظ نمایند. انگار همین خبر کافی بود تا شرایط استقلال خوزستان از این رو به آن رو گردد. بعد از اینکه مسئولان باشگاه استقلال خوزستان خبر از تمدید قرارداد یزدی دادند، تیم آبی اهوازی 2 شکست سنگین تجربه کرد. ابتدا مقابل تراکتورسازی تبریز 6 بر صفر مغلوب گردید و پس از آن، در بازی خانگی مقابل صنعت نفت آبادان 5 بر 2 مغلوب گردید. با شکست سنگین مقابل تراکتورسازی تبریز، خیلی ها فکر می کردند آبی های اهوازی غافلگیر شدند که به این صورت مغلوب گردیدند اما تکرار آن مقابل صنعت نفت آبادان کمی عجیب بود. آن هم زمانی که استقلال خوزستان 2 بر صفر از حریف آبادانی جلو بود اما در ادامه 5 گل خورد. نکته جالب این است که بعد از این شکست ها، داریوش یزدی سرمربی استقلال خوزستان بهانه های جالبی آورد. او ابتدا داوران را مقصر اصلی شکست های تیمش دانست که با آن تعداد گل، نمی شد حتی در صورت اشتباه داوران، فقط آن را به قضاوت ها ارتباط داد، بعد از آن هم به مسائلی پرداخت که کمی عجیب به نظر می رسید.

یزدی در مصاحبه هایش از مربیان بیکاری صحبت نموده بود که به دنبال نیمکت استقلال خوزستان هستند. با این صحبت ها، خیلی تصور می کردند منظور سرمربی استقلال خوزستان، عبدا... ویسی و سیروس پورموسوی است. حتی در این مورد از داریوش یزدی سوال شد که آیا منظورش این 2 سرمربی است که او در جواب گفت: من نام مربی را نبردم. شمار مربیان بیکار زیاد است و مربیانی که نام بردید از جمله همین مربیان هستند. با این صحبت ها، خیلی ها شاید برداشت شان این بود که ویسی و پورموسوی هم به دنبال سرمربیگری استقلال خوزستان هستند اما وقتی یزدی گفت شمار مربیان بیکار زیاد است، نشان می داد منظورش نفرات دیگری هستند.

داریوش یزدی قبلا هم به این اشاره نموده بود که یک سری مربی بیکار از ابتدای فصل اجازه نمی دهند کار را به خوبی پیش ببرند. با این صحبت، دیگر کاملا تعیین شد منظورش ویسی و پورموسوی نبود. چراکه این 2 سرمربی در ابتدای فصل تیم داشتند. ویسی راهنمایی نفت مسجدسلیمان را به عهده داشت و سیروس پورموسوی هم تا هفته ششم لیگ برتر، سرمربی فولاد خوزستان بود.

به هر حال همان مربیانی که یزدی به آن اشاره می نماید، ظاهرا نفراتی سر تمرینات می فرستد که اجازه نمی دهد آنها با تمرکز کار را پیش ببرند. این نفرات در بازی ها هم حضور پیدا می نمایند و علیه یزدی شعارهای زیادی سر می دهند. نکته جالب این است که آنها توجهی به نتایج ندارند و فقط خواهان رفتن داریوش یزدی از استقلال خوزستان هستند تا مربی مدنظرشان راهنمایی تیم را به عهده بگیرد. این اعتراض های عجیب نفرات موردنظر حتی به درگیری فیزیکی هم انجامید. به صورتی که چندی پیش تعدادی از آن ها یعقوب پیری سرپرست تیم استقلال خوزستان را هم مورد ضرب و شتم قرار دادند. با این اتفاق بازیکنان استرس زیادی در تمرینات دارند، چراکه ظاهرا آنها حتی تهدید شدند که با چاقو مورد حمله قرار می گیرند. با این شرایط داریوش یزدی کوشش می کرد اردوی تیمش را در تهران برپا کند اما مسائل مالی اجازه نداد این اتفاق بیفتد.

حالا استقلال خوزستان باید تمریناتش را در اهواز و با استرس زیادی دنبال کند اما چرا باید این استرس وجود داشته باشد و چه کسی باعث آن شده؟ گفته می گردد در ابتدای فصل یکی از گزینه های سرمربیگری استقلال خوزستان که امید زیادی به حضور در این تیم به عنوان نفر اول کادرفنی داشت، از اینکه نتوانست به خواسته خود برسد خیلی ناراحت است و کوشش می نماید زودتر راهنمایی استقلال خوزستان را به عهده بگیرد. این مربی بومی فقط هم روی استقلال خوزستان نظر دارد و زمانی که نفت مسجدسلیمان و فولاد خوزستان بدون سرمربی بودند، کوششی برای حضور در آن تیم ها نکرد. به هر حال مربی موردنظر که چهره نسبتا شناخته شده ای در فوتبال خوزستان است، اگرچه آرام به نظر می رسد اما با تحریک یک سری طرفداران استقلال خوزستان این روزها دست به هر کاری می زند تا راهنمایی این تیم آبی اهوازی را به دست بیاورد. تا الان امیر سلطانی مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان سعی داشت در مقابل این حرکات، حمایت خود از داریوش یزدی را بیشتر کند اما سلطانی هم به تازگی استعفا داده تا مسائل این تیم بیشتر گردد. به این صورت، مربی مدنظر تصور می نماید به استقلال خوزستان نزدیک تر شده و این روزها دارد کوشش بیشتری می نماید تا به خواسته خود برسد اما اگر او راهنمایی تیم آبی اهوازی را به عهده بگیرد و حتی این تیم را قهرمان کند، آیا در دل طرفداران واقعی خوزستانی که در جریان اتفاقات هستند، می تواند جایی داشته باشد؟ شاید بد نباشد این مربی موردنظر به این روزها هم فکر کند.

9-1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 28 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 100

به "شکارچی های نیمکت استقلال خوزستان کیستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکارچی های نیمکت استقلال خوزستان کیستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید