قول پیمان بابایی به نزدیکان گل محمدی؛ فصل آینده پرسپولیسی می شوم

به گزارش تور بالی اندونزی، پیمان بابایی که صحبت هایی زیادی در خصوص حضورش در پرسپولیس شنیده می گردد، قادر نیست در نیم فصل پرسپولیسی گردد.

قول پیمان بابایی به نزدیکان گل محمدی؛ فصل آینده پرسپولیسی می شوم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پیمان بابایی تا آخر سال با ماشین سازی قرارداد دارد و زنوزی هم از سمتی او را مجاب نموده با رقمی بالا راهی تراکتور گردد. اما موضوع این است که اعتراض های اخیر طرفداران تراکتور به شرایط این تیم تا حد زیادی زنوزی را برای ادامه تیمداری دچار تردید نموده و موضوع مهم تر این که بابایی فعلا زیر بار ثبت قرارداد با تراکتور نرفته و به تراکتوری ها وعده نیم فصل را داده است.

البته که پیمان بابایی چندی قبل در مصاحبه با یکی از سایت های ورزشی همین لفظ بازی مجانی را برای تراکتور هم بیان کرد و مدعی شد حاضر است برای تراکتور هم مجانی بازی کند اما در مذاکره ای که به تازگی با یکی از نزدیکان یحیی گل محمدی داشته به سرمربی پرسپولیس وعده داده برای فصل آینده راهی پرسپولیس شده و قطعا در این تیم توپ خواهد زد چرا که با توجه به حساسیت های موجود در تبریز و مدت زمان باقی مانده از قراردادش نمی تواند نیم فصل پرسپولیسی گردد.

به هر ترتیب آن چه که قطعی به نظر می رسد این است که اگر پیمان بابایی نیم فصل تراکتوری نگردد، به طور قطع او را می توان بازیکن فصل آینده پرسپولیس قلمداد کرد در غیر این صورت او به رغم وعده تازه ای که به گل محمدی داده، در تراکتور فوتبالش را ادامه خواهد داد.

طرفداری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1643

به "قول پیمان بابایی به نزدیکان گل محمدی؛ فصل آینده پرسپولیسی می شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قول پیمان بابایی به نزدیکان گل محمدی؛ فصل آینده پرسپولیسی می شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید