مهاجم تیم فوتبال استقلال زودتر از موعد به وعده اش عمل کرد

به گزارش تور بالی اندونزی، روزی که در ابتدای فصل پیراهن شماره 10 استقلال به مهدی قائدی جوان سپرده شد، کمتر کسی تصور می کرد وی قادر باشد بار سنگین این شماره را به دوش بکشد.

مهاجم تیم فوتبال استقلال زودتر از موعد به وعده اش عمل کرد

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

نزدیک ترین تصور از مهدی قائدی جوان پر شور، پر از حاشیه با مدل موهای عجیب بود که تکنیک ناب و ذاتی اش تحت الشعاع شخصیت بچگانه و جا نیفتاده اش قرار داشت.

قائدی در واکنش به منتقدانی که او را شایسه بر تن کردن پیراهن شماره 10 استقلال نمی دانستند ادعا کرد در این فصل به تعداد شماره پشت پیراهنش گل زنی کرده و با این روش پاسخ منتقدانش را خواهد داد.

مهدی قائدی که از ابتدای فصل با تغییر منش و دوری از حاشیه فرایند گلزنی و در کنار آن گلسازی را آغاز کرد و خیلی زود تبدیل به یک ستاره در ترکیب آبی پوشان شد.

در حالی که آبی پوشان در خاتمه هفته هجدهم یک بازی هم از سایر تیم ها کمتر دارند، قائدی بدون این که پنالتی زده باشد با 9 گل در صدر جدول گلزنان قرار گرفته است و با احتساب 2 گلی که در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الریان زد، گل های زده اش در این فصل را از عدد 10 عبور داد تا خیلی زودتر از موعد به وعده ابتدای فصلش عمل کرده باشد.

قائدی حداقل 13 بازی در لیگ، 6 بازی در آسیا و یک بازی در جام حذفی هم فرصت دارد تا بر شمار گل های زده اش اضافه کند و فصلی رویایی برای خودش بسازد. این فرصتها در جام حذفی و در لیگ قهرمانان آسیا در صورت صعود از گروه افزایش هم خواهد یافت.

همه این اتفاقات در فصلی برای قائدی می افتد که او هنوز 21 سالش را تمام نکرده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 870

به "مهاجم تیم فوتبال استقلال زودتر از موعد به وعده اش عمل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم تیم فوتبال استقلال زودتر از موعد به وعده اش عمل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید