مهدی ترابی تا آخر هفته پرسپولیسی می گردد

به گزارش تور بالی اندونزی، مهدی ترابی در آستانه بازگشت به پرسپولیس قرار گرفته است و توافقات ضمنی نیز با او اجرا شده است.

مهدی ترابی تا آخر هفته پرسپولیسی می گردد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس اولین گام را برای جذب مهدی ترابی برداشت. مدیرعامل سرخ پوشان حدود یک ماه قبل با ارسال نامه ای به باشگاه العربی از این باشگاه قطری خواست تا شرایط ترابی را تشریح نموده و شرایط خود را برای آزادسازی این بازیکن اعلام کند.

در ادامه باشگاه العربی نیز پاسخ نامه باشگاه پرسپولیس را داد و مبلغ رضایت نامه مهدی ترابی را 150 هزار دلار اعلام نمود. این در حالی است که نه تنها باشگاه پرسپولیس توان پرداخت چنینی مبلغی را ندارد، بلکه نهایت رقمی که با العربی می خواهد توافق کند مبلغی بین 80 تا 90 هزار دلار است. به همین دلیل جواب نامه العربی را نداد. به هرحال این یک واقعیت است که اگرچه باشگاه پرسپولیس توان پرداخت پول رضایت نامه ترابی را ندارد، اما به این معنی نیست که برای به خدمت دریافت این بازیکن کوشش نکند. در ادامه همین کوشش ها تماسی بین گل محمدی و ترابی برقرار شد و ترابی نیز در این تماس تلفنی قلبا تمایل خود را برای بازگشت اعلام نمود.

اما واقعیت ماجرا این است که باشگاه پرسپولیس توان پرداخت مبلغ 150 هزار دلار درخواستی باشگاه العربی را ندارد و به همین دلیل در انتظار اقدام بعدی ترابی است. به هرحال ترابی در شرایط نامناسبی از جمع سرخ ها جدا شد و باشگاه پرسپولیس و همین طور طرفداران این تیم توقع دارند خود ترابی نیز برای بازگشت کوشش کند. گویا ترابی نیز کوشش خود را به کار گرفته تا از باشگاه العربی تخفیف بگیرد، اما مدیر برنامه های این بازیکن با او دچار اختلاف نظر شده است. چرا که مدیر برنامه های ترابی که اتفاقا مدیر برنامه های اسکوچیچ نیز هست خواستار این است که ترابی در قطر بماند یا به باشگاه های دیگر ایرانی که از نظر اقتصادی ترابی را تامین می نمایند بپیوندد.

مهدی ترابی به یحیی گل محمدی چه گفت؟

تعدادی از باشگاه های لیگ رجحان خواستار جذب ترابی هستند. از تراکتور و سپاهان گرفته تا سایپا و یکی دو تیم دیگری که توانایی پرداخت مبلغ رضایت نامه ترابی را دارند. به همین دلیل نیز شایعه شده مدیر برنامه های این بازیکن خواستار حضور ترابی در این تیم هاست. اما موضوع این است که ترابی در آخرین تماسی که با گل محمدی داشته صراحتا به او اعلام نموده اگر نتواند به پرسپولیس بیاید راهی سایپا خواهد شد.

اگر مسئله ای پیش نیاید ترابی پرسپولیسی می گردد

اگر موانعی که از آن نام بردیم برداشته گردد، مهدی ترابی تا سرانجام هفته سرخ پوش خواهد شد. حتی بعضی خبر های طرفداری حاکی از آن است که ترابی و باشگاه پرسپولیس امیدوارند هرچه سریع تر قراردادی را با هم امضا نمایند و ترابی نیز که به شکل ناگهانی از پرسپولیس جدا شد با تقبل کردن نیمی از مبلغ مدنظر العربی به پرسپولیس برگردد تا به نوعی به طرفداران این تیم ادای دین کند که اگر چنین گردد هر لحظه بعد از بازی پرسپولیس و فولاد باید منتظر خبر پیوستن ترابی به پرسپولیس بود. به تمام این ها اضافه کنیم که جابجایی کشور قطر حدود 7 روز دیگر به سرانجام می رسد و باشگاه العربی نیز باید هرچه سریع تر در خصوص ترابی تصمیم بگیرد. ضمن این که نقل و انتقلات زمستانی فوتبال ایران نیز 15 روز دیگر اغاز می گردد و پرسپولیس تا سرانجام نیم فصل اول لیگ قادر به استفاده از ترابی نیست.

طرفداری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1584

به "مهدی ترابی تا آخر هفته پرسپولیسی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی ترابی تا آخر هفته پرسپولیسی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید