واحد شهبازی؛ تنها مسافر جامانده از پرواز هواپیمای اوکراینی: تعدادی از دانشجویان را می شناختم

به گزارش تور بالی اندونزی، واحد شهبازی تاجر 55 ساله که مالک یک شرکت بازرگانی است درباره این اتفاق گفت: زنده ماندن من یک معجزه الهی است. من به خاطر جا ماندن از پرواز خیلی ناراحت بودم اما وقتی متوجه سقوط هواپیما شدم هر چند بسیار متأسف شدم اما به خاطر عمر دوباره ای که خداوند به من داد شاکر بودم.

واحد شهبازی؛ تنها مسافر جامانده از پرواز هواپیمای اوکراینی: تعدادی از دانشجویان را می شناختم

وی که پدر دو فرزند است درباره جا ماندن خود از پرواز گفت: من شرکت بازرگانی دارم و همزمان با آغاز سال میلادی قرار بود به اوکراین سفر کنم تا قراردادهای کاری ام را پیگیری کنم. راهی فرودگاه امام خمینی بودم که در جهت سواد کوه به خاطر عجله ای که داشتم با سرعت غیر مجاز رانندگی می کردم اما پلیس هدایت ورانندگی دستور ایست داد و پس از جریمه متوجه شدند که خودروام خلافی سنگینی دارد حدود 2 میلیون تومان بنابراین مأمور پلیس گفت باید خودروات توقیف و به پارکینگ منتقل گردد.

من هرچقدر اصرار کردم که راهی سفر اوکراین هستم و از پرواز جا می مانم اما آنها توجهی نکردند به خاطر انتقال خودرو به پارکینگ من مجبور شدم زمان بیشتری را در آنجا بمانم وهمین موضوع باعث شد من دیرتر به فرودگاه برسم در حوالی فرودگاه بودم که متوجه شدم هواپیمایی که قرار بودم من با آن سفر کنم سقوط نموده است.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.

فایل آن را از اینجا دانلود کنید: audio/mp3

  • آیا از مسافران این سفرکسی را می شناختید؟

بله تعدادی از آنها همکارانم بودند و تعدادی از دانشجویان را می شناختم با آنها در سفرهای قبلی که به اوکراین داشتم آشنا شده بودم.

  • ازاینکه زنده ماندید چه احساسی دارید؟

من این موضوع را معجزه الهی می دانم، این حکمت خدا بود که زنده بمانم اگر افسر پلیس راهور خودروی من را متوقف نمی کرد من حالا زنده نبودم و باید بگویم من مدیون اعمال قانون آنها هستم.

  • پس از سقوط هواپیما آیا خانواده تان متوجه سقوط شدند؟

بله آنها خیلی نگران شده بودند و وقتی فهمیدند من زنده هستم اشک شوق ریختند.

  • بعد از این ماجرا کجا رفتید؟

به خانه برگشتم وسجده شکر بجا آوردم.

سرهنگ مهدی باقری رئیس پلیس هدایت و رانندگی استان مازندران نیز گفت: سه شنبه شب این ماجرا رخ داد. پس از آنکه این اتفاق باعث نجات جان راننده شد وی در تماس تلفنی از آن مأمور پلیس راهور تشکر وقدردانی کرد. او گفت اگر سختگیری آنها نبود الان وی زنده نبود.

منبع: چمدان
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 775

به "واحد شهبازی؛ تنها مسافر جامانده از پرواز هواپیمای اوکراینی: تعدادی از دانشجویان را می شناختم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واحد شهبازی؛ تنها مسافر جامانده از پرواز هواپیمای اوکراینی: تعدادی از دانشجویان را می شناختم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید