43 نفر از شیعیان آمریکایی و کانادایی به حرم رضوی مشرف شدند

به گزارش تور بالی اندونزی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، اعضای این گروه شیعه از شهرهای آمریکا و کانادا برای زیارت امام رضا(ع) به مشهد سفر کردند و کوشش شان این بود تا در نخستین زیارت خویش به حرم رضوی توشه معنوی ارزشمندی از این مکان مقدس به همراه برند.

43 نفر از شیعیان آمریکایی و کانادایی به حرم رضوی مشرف شدند

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

وکیل دادگستری آمریکا در حاشیه این تشرف اظهارکرد: من برای نخستین بار است که به حرم رضوی مشرف می شوم و هم اکنون احساس بسیار خوبی از حضور در این بارگاه منور دارم.

ساره ندیم ادامه داد: برنامه های فرهنگی، مذهبی حرم مطهر رضوی بسیار رضایت بخش است و این مجموعه برنامه ها روی مخاطب می تواند تأثیر بسیار مناسب و والایی داشته باشد.

یک مهندس کامپیوتر در یکی از شرکت های آمریکایی نیز در حاشیه این تشرف مطرح نمود: امور فرهنگی موجود در این بارگاه بسیار تقویت شده و زمینه لازم را فراهم می نماید تا مخاطبان فراوانی بتوانند با بهره مندی از این فضا به ارتقای سطح فرهنگی خویش دست یابند.

سیمین زهرا با اشاره به احساس خویش از حضور در این بارگاه مطهر اضافه نمود: من برای نخستین بار به حرم رضوی مشرف شدم و با خود حسرتی به دل دارم، چراکه شایسته بود پیش از این ها به این مکان مقدس می آمدم و از این فضای معنوی بهره می بردم.

دختر نوجوانی با نام عالیه سید نیز در ادامه از تولیدات مدیریت امور زائران غیرایرانی برای مخاطبان دیگر زبان ها سخن گفت و ابراز کرد: بسیاری از فعالیت هایی که در این سازمان برای اقشار سنی مختلف به زبان های گوناگون انجام می گردد، زمینه ای فراهم نموده تا گروه های سنی بسیاری از جمله بچه ها و نوجوانان بتوانند از این محیط معنوی بهره مند شوند.

وی ادامه داد: زیارت امام رضا(ع) آرامش و هیجان ویژه ای برای مخاطبان به همراه دارد و نوجوانان و جوانان با زیارت ایشان به جهت راهنمایی و روشنی راه می یابند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 481

به "43 نفر از شیعیان آمریکایی و کانادایی به حرم رضوی مشرف شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "43 نفر از شیعیان آمریکایی و کانادایی به حرم رضوی مشرف شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید