آینده ویچر؛ تمام فیلم ها و سریال هایی که در راهند

به گزارش تور بالی اندونزی، دنیای سریال ویچر در نتفلیکس با سریال ها و فیلم های بیشتری توسعه می یابد که در آن ها شاهد آینده گرالت و دیگر شخصیت ها خواهیم بود. ژانر فانتزی، دنیا های مختلفی به همراه اساطیر خاص خود دارد که یکی از مشهورترین آن ها مربوط به داستان ویچر است که به وسیله نویسنده لهستانی، آندری ساپکوفسکی خلق شده است. ویچر مجموعه ای از داستان ها و رمان های کوتاه است که پس از توسعه بازی های ویدیویی آن، محبوبیت زیادی پیدا کرد و پس از اقتباس سینمایی و تلویزیونی آن در لهستان در سال 2001 و 2002، نسخه انگلیسی این روایت هم در دسامبر 2019 در نتفلیکس به نمایش عایدی.

آینده ویچر؛ تمام فیلم ها و سریال هایی که در راهند

سریال ویچر نتفلیکس با روایتی غیر خطی و گاها گیج نماینده (داستان در مکان ها و نقاط مختلف زمانی تنظیم شده بود) اثری متفاوت بود و مخاطبان را با سه شخصیت اصلی داستان آشنا کرد: گرالت از ریویا (هنری کویل) به اسم ویچر اصلی، جادوگر ینفر از ونگربرگ (آنیا چالوترا) و سیری (فریا آلان)، ولیعهد سینترا که قدرت های خاص خودش را دارد. این غول سرویس پخش به خوبی از آن چه در داستان ویچر وجود دارد مطلع بود و قبل از پخش اولین فصل، آن را برای فصل دوم هم تمدید کرد. محبوبیت و موفقیت این سریال ، راه را برای سایر برنامه های تلویزیونی و فیلم های ویچر باز نموده است.

دنیای ویچر بسیار گسترده و پر از انواع شخصیت ها و موجودات مختلف است. بنابراین تنها یک سریال تلویزیونی برای کشف و آنالیز همه آن ها کافی نخواهد بود. قبلا یک فیلم پیش عایدی انیمیشنی با اسم کابوس گرگ پخش شده است که بر داستان پس زمینه وسمیر، مربی گرالت متمرکز بود اما داستان های دیگری هم در شرف انتشار هستند. در جریان رویداد مجازی تودوم نتفلیکس، پخش برنامه های تلویزیونی و فیلم های بیشتری از دنیای ویچر اعلام شد که بد نیست نگاهی به آن ها بیاندازیم.

فصل 2 سریال ویچر

همان طور که در بالا ذکر شد، ویچر قبل از انتشار اولین فصل، برای فصل دوم تمدید شد و این فصل دوم در 17 دسامبر 2021 منتشر می گردد. فصل اول ویچر بر اساس کتاب های آخرین آرزو و شمشیر سرنوشت ساخته شده بود که داستان های کوتاهی هستند و فصل دوم وارد حماسه اصلی خواهد شد، زیرا بر اساس رمان خون جنیان ساخته شده است. به این ترتیب، فصل دوم ویچر، داستان گرالت و سیری را در راستا خود به کائر مورهن دنبال می نماید که پادگانی قدیمی است که جادوگران مدرسه گرگ، مانند گرالت و مربی وی، وسمیر (کیم بودنیا) در آن جا آموزش دیده اند.

سیری در آن جا به یاری گرالت، وسمیر و دیگر جادوگران و دوستان دوران کودکی گرالت، اسکل (باسیل آیدنبنز)، لامبرت (پل بولیون) و کائن (یاسن آتور) آموزش می بیند اما این بدان معنا نیست که مسائل آن ها تمام شده است. در آنسوی دیوارهای کائر مورهن، ینفر به وسیله ارتش نیلفگارد دستگیر شده است و موجودات مختلف به ایجاد هرج و مرج ادامه می دهند و فقط جادوگری مانند گرالت می تواند برای سروسامان دادن به این اوضاع، یاری کند.

فصل 3 سریال ویچر

فصل سوم سریال، مشابه فصل دوم، قبل از انتشار فصل 2 به طور رسمی تمدید شد. البته در حال حاضر، جزئیات طرح فصل سوم ویچر معین نیست، زیرا باید دید فصل دوم، گرالت، سیری، ینفر و افراد دیگر را به کجا می برد اما اگر نویسندگان و تهیه نمایندگان تصمیم بگیرند که کتاب ها را به ترتیب اقتباس نمایند، فصل سوم باید رمان زمان تحقیر را پوشش دهد. با این حال، شایان ذکر است که فصل دوم به داستان بذر حقیقت از کتاب آخرین آرزو، گریزی خواهد زد و در آن، نیولن (کریستوفر هیویو) معرفی می گردد. بنابراین ممکن است فصل سوم تعدادی داستان کوتاه از کتاب های آخرین آرزو و شمشیر سرنوشت را هم اقتباس کند تا دنیا این سری را بیشتر توسعه دهد.

ویچر: ریشه خون

نتفلیکس در ژوئیه 2020 گفت که یک مجموعه تلویزیونی پیش عایدی با اسم ویچر: ریشه خون در پیش رو دارد. ویچر: ریشه خون بر خلاف فیلم پیش عایدی ویچر: کابوس گرگ که یک انیمیشن و دارای قسمتی از پس زمینه وسمیر (و گرالت جوان) بود، یک مینی سریال لایو اکشن است که داستان آن 1200 سال قبل از وقایع مجموعه تلویزیونی اصلی اتفاق می افتد. ریشه خون، منشاء و ریشه جادوگران و داستان اولین جادوگر و هم چنین رویدادهایی را که منجر به پیوند کره ها شد (زمانی که دنیا انسان ها، هیولاها و جنیان یکی شد)، آنالیز می نماید. سوفیا براون، لورنس اوفارن، میشل یوه، لنی هنری، میرن مک، دیلن موران و جیکوب کالینز لوی بازیگران سریال ویچر: ریشه خون هستند.

فیلم انیمیشنی نو ویچر

نتفلیکس هم زمان با اعلام فصل سوم، فاش کرد که یک انیمیشن نو هم در دست ساخت است. این تصمیم به احتمال زیاد به لطف موفقیت کابوس گرگ گرفته شده است که اولین نسخه انیمیشنی از داستان های ساپکوفسکی است که بسیار مورد استقبال منتقدان و بینندگان نهاده شد. جزئیات داستان این انیمیشن نو معلوم نیست. بنابراین می تواند ادامه کابوس گرگ (فصل دوم سریال هم با نمایش وسمیر در این راستا قدم برمی دارد)، داستان شخصیتی دیگر از مجموعه اصلی یا روایت داستانی جدا از سری اصلی باشد.

سریال خانوادگی ویچر

شاید بزرگ ترین شگفتی ویچر در طول رویداد تودوم نتفلیکس، اعلام ساخت یک سریال خانوادگی در دنیای ویچر بود. این مسئله نقدها زیادی را از بینندگانی که احساس می کردند دنیای ویچر نمی تواند به داستانی بچگانه تبدیل گردد، به همراه داشت. اما در واقع، این یک حرکت عاقلانه و هوشمندانه از نتفلیکس است، زیرا محتوای سریال اصلی، بالغانه، تلخ و زننده است که برای همه بینندگان مناسب نیست.

یک سریال ویچر خانوادگی، این دنیا را برای مخاطبان بیشتری در دسترس قرار می دهد و هواداران بیشتری را به همراه خواهد داشت. البته جزئیات داستان این مجموعه اسپین آف مانند یک راز است. بنابراین معین نیست که آیا همه چیز درباره گرالت و سیری خواهد بود یا این که سریال بر شخصیت های دیگر و داستان های ملایم تری تمرکز خواهد نمود.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 29 مهر 1400 بروزرسانی: 29 مهر 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1971

به "آینده ویچر؛ تمام فیلم ها و سریال هایی که در راهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آینده ویچر؛ تمام فیلم ها و سریال هایی که در راهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید