مقالات گردشگری

پرواز فوق العاده ایران ایر میلان

پرواز فوق العاده ایران ایر میلان تا خاتمه ماه میبه دنبال شیوع ویروس کرونا و محدودیت های ایجاد شده در سفر، بسیاری از ایرلاین ها پروازهای خود را کنسل نموده اند. اما برای برطرف مشکل سفرهای ضروری تهران به میلان و میلان به تهران هواپیمایی ایران ایر اقدام...

10 تیر 1399

مهلت ارسال اثر به نخستین جشنواره فیلم شاهنامه تمدید شد

دبیرخانه جشنواره ملی فیلم شاهنامه با توجه به اضافه شدن بخش موشن گرافیک به جشنواره و درخواست هنرمندان و دوستداران مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 10 مهرماه تمدید کرد.

7 تیر 1399

چگونه از وای فای قوی و سریعی در هنگام کار در فضای باز بیرون از خانه استفاده کنیم؟

تا اکنون زیاد درباره تقویت وای فای درون خانه یا بهبود سرعت و آنتن دهی وای فای خانگی صحبت کردیم ولی کم پیش آمده درباره وای فای بیرون از خانه یا فضای باز و آزاد خصوصی حرف بزنیم.

7 تیر 1399

پرواز فوق العاده قشم ایر تفلیس

برقراری پرواز فوق العاده قشم ایر تفلیس تهران برای بازگرداندن مسافران ایرانیطبق خبر رسمی هواپیمایی قشم ایر، این شرکت هواپیمایی برای برطرف مشکل بازگرداندن مسافران ایرانی به ایران و در راستای تقاضای هموطنان برای بازگشت به کشور، اقدام به برقراری پروازی...

2 تیر 1399

جاذبه های توریستی اسلو

اسلو از دیدگاه منطقه ای یکی از عظیمترین پایتخت های جهان محسوب می شود اما تنها 20 درصد از این منطقه عظیم توسعه یافته و باقی آن در برگیرنده پارک ها، جنگل های محافظت شده، تپه ها و صدها دریاچه دیدنی است.

1 تیر 1399

پیش بینی هفت نهاد معتبر بین المللی درباره آثار کرونا بر امنیت غذایی 2020؛ سایه قحطی روی سر 300 میلیون نفر در دنیا!

خبرنگاران : آژانس های بین المللی دولتی و غیردولتی وابسته به سازمان ملل متحد که برای برطرف ریشه های گرسنگی فعالیت می نمایند گزارش سالانه خود درباره بحران غذا را منتشر کردند.

30 خرداد 1399

سفرنامه بولونیا ، ایتالیا (قسمت اول)

سفرنامه بولونیا ، ایتالیا (قسمت اول)در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره سفرنامه بولونیا ، ایتالیا (قسمت اول) ، سخن خواهیم گفت.

29 خرداد 1399

صدای ورشکستگی گردشگری به گوش می رسد

کرونا بالغ بر 3 هزار میلیارد تومان به صنعت گردشگری خسارت وارد کرد و به باور کارشناسان این حوزه، بسیاری از هتل های شهرهای زیارتی و سیاحتی در آستانه ورشکستگی کامل قرار دارند.

28 خرداد 1399

خبرنگاران دولت ایتالیا از مردم خواست برای مهار کرونا فاصله را رعایت نمایند

تهران- خبرنگاران- جوزپه کنته شامگاه روز یکشنبه با اعلام کاهش محدودیت های قرنطینه سراسری از مردم ایتالیا خواست که مجددا برای مقابله با ویروس کرونا فاصله اجتماعی را رعایت نمایند.

28 خرداد 1399

معرفی کامل بهترین فستیوال های سوئیس

آشنایی با فستیوال های سوئیسکشور سوئیس حرف های زیادی برای گفتن دارد و هر سال گردشگران زیادی به آن سفر می نمایند. از طبیعت فوق العاده زیبای دشت های سرسبز و رشته کوه سربه فلک کشیده آلپ گرفته تا فرهنگ مردم یا خوراکی های لذیذی مانند شکلات و پنیر که در نمونه...

27 خرداد 1399

تصویب چند طرح توسعه صنعتی و گردشگری در خراسان رضوی

چند طرح گردشگری و توسعه صنعتی در خراسان رضوی به تصویب رسید.

26 خرداد 1399

سفر یک هیات بلندپایه اقلیم کردستان عراق به بغداد

رسانه های عراقی از سفر روز یکشنبه یک هیات بلندپایه اقلیم کردستان عراق به بغداد خبر دادند.

24 خرداد 1399

کشف 2 ظرف سفالی و مسی با قدمت 250 سال در ابرکوه

مصطفی فاطمی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد اظهار کرد: یکی از حفاران متخلف میراث فرهنگی در منطقه ابرکوه به دنبال حفاری در یکی از مناطق این شهرستان، دو ظرف با قدمت 250 سال از دل زمین کشف کرد.

22 خرداد 1399

آشنایی با انواع بیمه های ساختمان

موضوع اصلی که در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد، انواع بیمه ساختمان است. بهتر است برای ساختمان ها بیمه در نظر گرفته گردد، زیرا در صورت وقوع هر اتفاقی، در صورتی که بیمه ساختمان مسکونی در دسترس باشد می توان خسارت را از مرکز بیمه دریافت کرد. نباید فراموش...

21 خرداد 1399

بلندترین برج های مسکونی تهران کدامند؟

در این مقاله قصد داریم با برج های مسکونی معروف تهران و همچنین برج های بلند و گران قیمت آن آشنا شویم. در دو دهه گذشته مسائلی چون افزایش قیمت زمین و همچنین محدودیت فضا و منابع باعث شده که در انجام فعالیت های ساختمانی و ساخت خانه ها و آپارتمان ها تغییراتی...

15 خرداد 1399

هجوم 20 هزار توریست به پارک ملی چین بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی

هزاران نفر از گردشگران چینی بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی به صورت همزمان وارد پارک ملی چین شدند.

8 خرداد 1399

جاذبه گردشگری کلوت شهداد در کرمان

شهداد کی از شهرهای گرم کرمان است که مملو از درختان خرما و باغ های مرکبات می باشد.

5 خرداد 1399

اجرای مطالعه و طرح مرمت دژشیخ ماخو ایلام

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام از اجرای مطالعه و طرح مرمتی دژ شیخ ماخو شهرستان دره شهر اطلاع داد.

30 اردیبهشت 1399

مُعرفی خیابان های معروف دبی

شهری که طی پنجاه سال اخیر با سرمایه گذاری هایی که در آن اجرا شده دستخوش تغییراتی قرار گرفته تا محلی جذاب و لذت بخش برای تمامی مردم دنیا باشد. این شهر با وجود انواع مراکز تفریحی، انواع مراکز خرید و همچنین هر نوع رستوران و هتل در تمامی نقاط آن توانسته است...

29 اردیبهشت 1399

کرونا چه می نماید با سفره ما؟قیمت نفت به مرز 27 دلار بازگشتجزئیات وام برای بخش های مالی آسیب دیده از کرونا

کرونا از دو منظر سفره مردم را کوچکتر می نماید؛ یکی کسری بودجه دولت که منجر به چاپ پول و افزایش تورم می گردد و دیگری ناتوانی اقتصاد برای اشتغال زایی و ایجاد شغل برای بیکارها.

28 اردیبهشت 1399
تعداد: (311)