استراماچونی: قبل از گل موقعیتی از پرسپولیس ندیدم، نتیجه عادلانه مساوی بود

سرمربی استقلال می گوید تیمش مستحق باخت مقابل پرسپولیس نبوده است.

استراماچونی: قبل از گل موقعیتی از پرسپولیس ندیدم، نتیجه عادلانه مساوی بود

به گزارش خبرنگاران، آندره آ استراماچونی سرمربی استقلال در نشست خبری بعد از دیدار تیمش برابر پرسپولیس که با شکست یک بر صفر آبی ها به سرانجام رسید، گفت: به نظرم بازی را بهتر از پرسپولیس شروع کردیم. ما تا زمان ضربه پنالتی از پرسپولیس بهتر بودیم. حتی بعد از ضربه پنالتی هم مسابقه حالت تعادلش را داشت. چیزی که من از آن راضی نیست ذهنیت نیمه دوم بازی است. وقتی که پنالتی را از دست دادیم، بازیکنانم واکنش خوبی به آن نشان ندادند اما این دلیل و بهانه قانع کننده ای نیست. حتی با این که در نیمه دوم هم خوب بازی نکردیم، به نظرم نتیجه عادلانه مساوی بود. قبل از گل پرسپولیس من موقعیتی از این تیم ندیدم.

او در پاسخ به سوال خبرنگار خبرنگاران مبنی بر سه دفاعه بازی کردن تیمش در این بازی گفت: ما اینطور بازی کردیم تا در خط حمله بیشتر شرکت داشته باشیم. ما با رضاوند و تبریزی در جلو بازی کردیم که رضاوند پست شماره 10 بود و فشار زیادی به آن ها وارد کردیم. آن ها در نیمه اول آن طور که باید بازی نکردند و ما در مجموع خوب ظاهر شدیم. چیزی که من دوست ندارم این است که ما با این که در نیمه اول شجاعانه بازی کردیم در نیمه دوم خوب نبودیم. ما با ترکیب 2-1-4-3 بازی کردیم. قائدی آماده نبود و به همین دلیل رضاوند بازی ساز ما بود. ما قائدی و محسن کریمی را آماده کردیم که به زمین بیاید. این تمام عناصر تهاجمی ای بود که ما در تیم داشتیم ضمن این که یکی از بازیکنانمان را هم در اختیار نداشتیم.

سرمربی استقلال درباره اعتراضاتش به داور بازی و این که چقدر خودش را مقصر حواشی در جریان بازی می داند، اعلام کرد: اولا این که من نمی دانم منظور شما از شکایتم نسبت به داوران چیست. تنها مسابقه ای که به قضاوت اعتراض داشتم بازی با ماشین سازی بود و در بازی های دیگر اعتراض نکردم. شاید کاری که کردم در جریان مسابقه بوده اما نه روی نیمکت. اعتراض کردن یک قسمت از این شغل است اما هیچوقت این کار را جلوی دوربین انجام ندادم. اگر پنالتی هم به ثمر می رسید شاید با سوالات دیگری روبرو می شدیم. در نیمه اول ما بهتر بازی کردیم و در نیمه دوم پرسپولیس بهتر بود. به جز گلی که پرسپولیس زد، موقعیتی از این تیم ندیدم.

استراماچونی درباره پاس های کم تعداد پیاپی توسط بازیکنانش شرح داد: همانطور که گفتم در مجموع از عملکردمان راضی نیستم. این عملکرد به بازیکنان هم انتقال پیدا کرد. عملکرد ما در نیمه دوم بسیار ضعیف بود و با بررسی شما من راضی هستم.

او در سرانجام درباره برنامه اش برای رسیدن استقلال به روند ایده آل، اظهار کرد: اول از همه که باختن در داربی اتفاقی است که باید به آن واکنش نشان دهیم نه این که آرام باشیم. ما این داربی را باختیم و تازه 4 مسابقه را پشت سر گذاشتیم و امتیازاتی که می خواستیم را نگرفتیم. از این پس باید به دنبال جمع کردن امتیازات باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 5 آبان 1398 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 510

به "استراماچونی: قبل از گل موقعیتی از پرسپولیس ندیدم، نتیجه عادلانه مساوی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: قبل از گل موقعیتی از پرسپولیس ندیدم، نتیجه عادلانه مساوی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید