سپاهان باردیگر پاسخ سازمان لیگ را داد

به گزارش تور بالی اندونزی، در پی انتشار بیانیه سازمان لیگ، باشگاه سپاهان توضیحاتی را منتشر کرد.

سپاهان باردیگر پاسخ سازمان لیگ را داد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در پی انتشار بیانیه سازمان محترم لیگ در مورد قرارداد یکی از بازیکنان سپاهان، این باشگاه لازم می داند توضیحاتی را جهت استحضار عموم منتشر نماید:

1- در ابتدا اشاره می نماییم که در پی انتشار رای غیرقابل قبول کمیته انضباطی و در پی اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان پس از انتشار رای، برای همگان تعیین شد، آنچه که به عنوان تخلفات گسترده باشگاه سپاهان طی یک عملیات روانی-رسانه ای بی سابقه از آن یاد می شد، محلی از اعراب نداشته است.

2-اما به استحضار می رساند، همان گونه که در اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان بیان گشت، این باشگاه نسبت به تحویل نسخه فیزیکی قرارداد اصلاح شده بازیکن خود -با امضای بازیکن- اقدام کرده و حتی نسخه فیزیکی اولیه که مبلغ کارگزاری آن به صورت دستی اصلاح شده بود نیز در سازمان لیگ موجود می باشد؛ در ضمنً در بند 15 قرارداد قید شده است که در صورت تضاد بین متون انگلیسی و فارسی، متن فارسی ملاک می باشد. از مسئولین هم درخواست می گردد، اصل هر دو نسخه قرارداد را در روز جلسه کمیته استیناف به این کمیته محترم ارائه کنند.

3- البته گفتنی است باشگاه سپاهان به علت عدم عودت فایل پی دی اف قرارداد در سامانه ثبت سازمان لیگ، نتوانست این نسخه پی دی اف را اصلاح نماید.

4- ذکر این نکته نیز ضروری است که باشگاه سپاهان هیچ گونه وجهی را به طور مستقیم به کارگزار بازیکن پرداخت نمی کند و پرداخت حق کارگزاری از جمله تعهدات بازیکن می باشد.

5- در ضمن در خاتمه از ملت شریف ایران به ویژه طرفداران عزیز سپاهان به جهت قرارگرفتن ناخواسته در جریان جنگ رسانه ای سنگین در ماه های گذشته بر علیه باشگاه سپاهان -که البته این باشگاه هیچ نقشی در آن نداشته است-، پوزش می طلبیم.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 شهریور 1402 بروزرسانی: 25 شهریور 1402 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 2433

به "سپاهان باردیگر پاسخ سازمان لیگ را داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاهان باردیگر پاسخ سازمان لیگ را داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید