مانع شگفت انگیز در مسیر انتقال انصاری فرد به ناتینگهام فارست

به گزارش تور بالی اندونزی، خبرنگار روزنامه سان انگلیس از مانع شگفت انگیز در مسیر انتقال کریم انصاری فرد به تیم ناتینهگام فارست اطلاع داد.

مانع شگفت انگیز در مسیر انتقال انصاری فرد به ناتینگهام فارست

به گزارش تور بالی اندونزی، آلان نیکسون در مطلبی با عنوان ناتینگهام فارست با مانعی در جذب کریم انصاری فرد به عنوان بازیکن آزاد برخورد نموده است نوشت: این باشگاه با مانعی غیرمنتظره و شگفت انگیز برخورد نموده که انتقال کریم انصاری فرد را غیر ممکن می نماید.

این خبرنگار روزنامه سان در ادامه می نویسد: باشگاه ناتینگهام فارست باید تا به امروز اگر مشکل خاصی وجود نداشت پرونده عقد قرارداد با کریم انصاری فرد را می بست اما به نظر می رسد چیزی در این میان است که مانع نهایی شدن آن می گردد. البته آیتور کارانکا، سرمربی تیم ناتینگهام فارست پیش از این به روزنامه ناتینگهام پست گفته بود که با کریم انصاری فرد برای عقد قرارداد به توافق رسیدند اما این باشگاه با موانع شگفت انگیزی در این راه برخورد نموده است.

نیکسون سپس با طرح این پرسش که آیا انتقال کریم انصاری فرد برای ناتینگهام فارست مناسب است یا خیر، نوشت: طولانی شدن روند انتقال و انتظار افراد در باشگاه، تاثیرگذاری آن را کمتر خواهد نمود. در این صورت انصاری فرد باید شتاب بیشتری برای رسیدن به ترکیب تیم ناتینگهام فارست کند. البته این انتقال در شروع فصل می توانست برای تیم ناتینگهام فارست که قدرت کافی نداشت هوشمندانه باشد. شاید آیتور کارانکا در مساله انتقال انصاری فرد تاثیرگذار نباشد اما باید جویا گردد با طولانی شدن پرونده این بازیکن آیا ارزش لازم برای انتظار را دارد. گزینه دیگر کارانکا می تواند جذب مهاجم جدید در پرونده نقل وانتقلاتی زمستانی باشد و قید انصاری فرد را بزند.

در انتها این گزارش آمده است: طولانی شدن انتظار ناتینگهام فارست، احتمال آمدن کریم انصاری فرد را کمتر می نماید. این ملی پوش ایرانی نیازمند ویزای کار انگلیس است تا بتواند در ناتینگهام فارست بازی کند. اگر مشکل ساده ای وجود داشت تاکنون حل می شد اما یک ماه از بسته شدن پنجره نقل وانتقالات تابستانی گذشته اما خبری از عقد قرارداد ناتینگهام فارست با انصاری فرد نیست. کارانکا: نمی دانم چه زمانی انتقال انصاری فرد نهایی می گردد

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 99

به "مانع شگفت انگیز در مسیر انتقال انصاری فرد به ناتینگهام فارست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانع شگفت انگیز در مسیر انتقال انصاری فرد به ناتینگهام فارست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید