نامردی داماد وسط پایکوبی با عروس !

به گزارش تور بالی اندونزی، حوادث خبرنگاران: همه عروس و داماد ها برای برترین شب زندگیشان برنامه ریزی های خاصی دارند. اما برنامه ریزی این عروس و داماد به درستی انجام نشد و اتفاق شرم آوری برای عروس افتاد.

نامردی داماد وسط پایکوبی با عروس !

بیشتر عروس و دامادها، برای خاص و به یاد ماندنی تر شدن مراسم ازدواجشان، برنامه ریزی های خاصی مینمایند و با ایده های متفاوت سعی در هرچه مجذوب نماینده تر شدن این شب دارند.

به گزارش خبرنگاران، در کشورهای اروپایی یکی از اصلی ترین سورپرایزها، پایکوبی هماهنگ عروس و داماد است که حتما ویدئوهای بسیاری از اتفاقات خنده داری که در این حین رخ میدهد را بارها دیدن نموده اید. حال بشنوید از جدیدترین این اتفاقات خنده دار که در بخش گوناگون نمناک جزئیاتش را خواهید خواند.

اقدام عجیب داماد وسط پایکوبی با عروس

ویدئوی وایرال که به وسیله یکی از میهمانان حاضر در مراسم، ضبط و منتشر شده بود، شروع عادی داشت اما پس از چند ثانیه غیر عادی شد. عروس و داماد که با لباس رسمی پایکوبی هماهنگ خود را شروع می نمایند، پس از چند ثانیه به علت یک ناهماهنگی و شاید بی دقتی آقای داماد، حال و هوای مراسم را تغییر میدهند.

عروس که لباس پف دار سنگینی به تن دارد با یاری یکی از دستان آقای داماد قصد خم شدن دارد، به نوعی که وزن قابل توجهی را روی دست آقای داماد وارد میکند. ناگهان وزن وارده خارج از توان آقای داماد شده و به همین علت ترجیح میدهد خود را از این فشار خلاص کند و برای نجات خود دستش را از زیر کمر عروس بیرون کشیده و او را محکم بر زمین میکوبد.

زمین خوردن عروس

به احتمال زیاد، شما هم با همین توضیحات مختصر متوجه افتضاح اتفاق افتاده در مراسم شدید و حدس میزنید که عروس و خانواده اش از این اقدام اقای داماد چقدر عصبانی شدند.

جالب است که وقتی در واکنش به این رفتار به او اعتراض شد، در کمال خونسردی اینگونه پاسخ داد که:عروس خودش وزن کمی نداشت، وزن سنگین لباسش هم به این وز اضافه شد و من توان کنترل آن را نداشتم و هر لحظه ممکن بود با صورت به زمین بخورم، اما اگر همسرم زمین میخورد قسمت پشت سرش به زمین برخورد نموده و اتفاقی برای صورتش نمی افتاد، برای همین ترجیح دادم او را رها نموده و خودم را نجات دهم.

تقریبا همه کاربران شبکه های اجتماعی ، پس از دیدنی این ویدئو و اطلاع از علت داماد برای رها کردن عروس، این کار او را نامردی و ناجوانمردانه خواندند.

و این بود تمام ظرفیت داماد قصه ما برای حمایت و مراقبت از همسر آینده اش.

منبع: نمناک

منبع: رکنا
انتشار: 7 آذر 1400 بروزرسانی: 7 آذر 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 2017

به "نامردی داماد وسط پایکوبی با عروس !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامردی داماد وسط پایکوبی با عروس !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید