وقتی مصلح می خواهد شبیه محمد انصاری باشد

به گزارش تور بالی اندونزی، شایان مصلح که تا حدودی افراطی عمل می کرد و حتی اخیرا دچار مشکل شد ظاهرا روش انصاری را در پیش گرفته است.

وقتی مصلح می خواهد شبیه محمد انصاری باشد

به گزارش تور بالی اندونزی ، شایان مصلح و محمد انصاری دو بازیکنی هستند که همه از اعتقادات مذهبی شان خبر دارند اما آنها با اینکه در پرسپولیس در کانون توجه بیشتری قرار گرفته اند و می توانند برای جوان ها الگو باشند، رفتار متفاوتی را برای بیان عقایدشان در پیش گرفته اند.

بر خلاف مصلح، محمد انصاری در این زمینه کاملا با احتیاط پیش می رود و عقاید شخصی و مذهبی خود را به گونه ای مطرح می نماید که فوتبالش تحت تاثیر مسائل جانبی قرار نگیرد. او در واقع همیشه فاصله اش را با حاشیه ها حفظ نموده و زیاد اهل حرف زدن و حضور در رسانه ها نیست. طی سه فصل گذشته انصاری با وجود پایبندی اش به اصول و عقاید مذهبی و البته تحت تاثیر قرار دادن جوان ها، در زمینه فوتبالی و فنی هم نوسان بسیار کمی داشته و همواره یکی از بهترین های پرسپولیس بوده است.

حال آنکه شایان مصلح هم که تا حدودی افراطی عمل می کرد و حتی اخیرا دچار مشکل شد ظاهرا روش انصاری را در پیش گرفته است. او در تازه ترین ویدیویی که منتشر نموده، گفته قصد دارد عقایدش را در دل خود نگه دارد و کمتر آنها را بروز دهد.

2 – 160

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 108

به "وقتی مصلح می خواهد شبیه محمد انصاری باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی مصلح می خواهد شبیه محمد انصاری باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید