افزایش 3 تا 35 میلیونی قیمت خودرو در10 روز

به گزارش تور بالی اندونزی، روند قیمت ها در بازار امروز (چهارشنبه) خودرو و مقایسه آن با ابتدای آذر ماه، نشان می دهد که بازار همچنان با افزایش قیمت قابل توجهی طی این مدت روبه رو بوده و افزایش سه تا 35 میلیون تومانی را تجربه نموده است.

افزایش 3 تا 35 میلیونی قیمت خودرو در10 روز

به گزارش ایسنا، آنالیز بازار خودرو در قریب به 10 روز اخیر نشان می دهد که قیمت پرتیراژهای داخلی سه تا 35 میلیون تومان افزایش یافته است؛ البته که هایما S7 توربو و پژو 207 اتوماتیک که همواره جهش های بزرگ دارند، هایما در این 10 روز ثبات خود را حفظ نموده و همچنان یک میلیارد تومان است. اما پژو 207 اتوماتیک 20 میلیون مقرون به صرفه تر شده است و تنها کاهش قیمت این آنالیز قیمتی در مدت مذکور است.

افزایش قیمت ها در حالیست که بازار همچنان مشتری به خود نمی بیند و حتی فروشندگان با امید به افزایش بیشتر، از عرضه خودروها امتناع می نمایند.

در محصولات ایران خودرو، کمترین مقدار افزایش قیمت سه میلیون و بیشترین 35 میلیون تومان است.

در محصولات سایپا شیب افزایش قیمت ها ملایم تر است و در این بازه 10 روزه، قیمت خودروها بین سه تا 15 میلیون تومان افزایش یافته است.

مقایسه آخرین قیمت خودروهای پرتیراژ در آخرین روز آبان ماه و بازار امروز (چهارشنبه 9 آذر ماه) و بعلاوه مقدار افزایش قیمت طی این مدت به توضیح زیر است:

منبع: فرارو
انتشار: 9 آذر 1401 بروزرسانی: 9 آذر 1401 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 2313

به "افزایش 3 تا 35 میلیونی قیمت خودرو در10 روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 3 تا 35 میلیونی قیمت خودرو در10 روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید