خودرو

عدم توقف فراوری پراید چقدر جدی است؟

به گزارش خبرنگاران، همزمان با نوسان قیمت انواع خودرو از جمله پراید در بازار بعضی شنیده های حاکی از مطرح شدن پیشنهاد عدم توقف فراوری پراید است. این موضوع چقدر صحت دارد؟

15 تیر 1399

10 کشته و زخمی در حمله انتحاری افغانستان

حمله مهاجم انتحاری با خودرو بمب گذاری شده به یک پایگاه نیروهای ارتش در استان جنوبی هلمند، پنج کشته و پنج زخمی برجای گذاشت.

12 تیر 1399

سفرنامه بولونیا ، ایتالیا (قسمت اول)

سفرنامه بولونیا ، ایتالیا (قسمت اول)در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره سفرنامه بولونیا ، ایتالیا (قسمت اول) ، سخن خواهیم گفت.

29 خرداد 1399

خبرنگاران کشاورزان باخرزی سهم خود را در مبارزه با کرونا ادا کردند

مشهد- خبرنگاران- کشاورزان و دامداران باخرزی دو میلیارد ریال برای مبارزه با بیماری همه گیر کرونا و خرید اقلام مورد احتیاج در حوزه پیشگیری از ابتلای به این بیماری اهدا کردند.

28 خرداد 1399

معرفی کامل بهترین فستیوال های سوئیس

آشنایی با فستیوال های سوئیسکشور سوئیس حرف های زیادی برای گفتن دارد و هر سال گردشگران زیادی به آن سفر می نمایند. از طبیعت فوق العاده زیبای دشت های سرسبز و رشته کوه سربه فلک کشیده آلپ گرفته تا فرهنگ مردم یا خوراکی های لذیذی مانند شکلات و پنیر که در نمونه...

27 خرداد 1399

تصویب چند طرح توسعه صنعتی و گردشگری در خراسان رضوی

چند طرح گردشگری و توسعه صنعتی در خراسان رضوی به تصویب رسید.

26 خرداد 1399

بلندترین برج های مسکونی تهران کدامند؟

در این مقاله قصد داریم با برج های مسکونی معروف تهران و همچنین برج های بلند و گران قیمت آن آشنا شویم. در دو دهه گذشته مسائلی چون افزایش قیمت زمین و همچنین محدودیت فضا و منابع باعث شده که در انجام فعالیت های ساختمانی و ساخت خانه ها و آپارتمان ها تغییراتی...

15 خرداد 1399

روسیه ده ها خودروی زرهی به شرق حلب فرستاد

یک مقام نیروهای دموکراتیک سوریه گفت که روسیه طبق تمایل این گروه ده ها دستگاه خودروی زرهی و نفربر را برای مقابله با عملیات احتمالی ترکیه در استان حلب به شرق این منطقه فرستاده است.

6 خرداد 1399

ماموریت ضدکرونایی شهرداران مناطق بیست ودوگانه پایتخت

خبرنگاران: ساخت وساز در پایتخت با ابلاغ مدیریت بحران تا اطلاع ثانوی تعلیق شد.

5 خرداد 1399

مکاتبه با دولت به منظور تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ملی

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به مکاتبات انجام شده با دولت به منظور تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ملی برای شهرداری تهران گفت: مطالبه ما از دولت این است که به شهرداری تهران از سوی دولت نگاه ویژه و حمایتی شود.

4 خرداد 1399

شناسایی افراد بومی در ورودی شهرهای گیلان از امشب

خبرنگاران/گیلان معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه افراد بومی شهرهای گیلان از طریق شماره ملی، شماره پلاک و بیمه خودرو شناسایی خواهند شد، گفت: طرح محدودیت تردد در شهرها از امشب به مدت دو هفته اجرایی می شود.

30 اردیبهشت 1399

مُعرفی خیابان های معروف دبی

شهری که طی پنجاه سال اخیر با سرمایه گذاری هایی که در آن اجرا شده دستخوش تغییراتی قرار گرفته تا محلی جذاب و لذت بخش برای تمامی مردم دنیا باشد. این شهر با وجود انواع مراکز تفریحی، انواع مراکز خرید و همچنین هر نوع رستوران و هتل در تمامی نقاط آن توانسته است...

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران اصناف در ایام کرونایی، نقش بسزایی دارند

تهران- خبرنگاران- اصناف تجاری کشور، به دلیل شیوع بیماری کرونا طی اقدامی مشترک واحدهای خود را تعطیل نمودند،که این اقدام با وجود ضربه سنگین به موقعیت شغلی و میزان درآمد قابل تحسین است.

27 اردیبهشت 1399

ترددهای بین شهری در استان کرمان زیاد است، ارسال پیامک برای خودروهای در حال تردد بین شهری

خبرنگاران/کرمان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان گفت: از فردا و با همکاری اداره کل راهداری استان کرمان، به خودروهایی که در محورهای بین شهری استان کرمان تردد داشته باشند، پیامک های هشداری و توصیه ای ارسال خواهد شد.

21 اردیبهشت 1399

منطقه 16 روی خط توسعه

یکی از برنامه های مدیریت شهری منطقه 16 پیش از فصل بهار، زیباسازی محله هاست.

15 اردیبهشت 1399

محصولات جدید ایران خودرو سال 99 وارد بازار می گردد

خبرنگاران: ایران خودرو میخواهد در سال آینده 5 محصول جدید را وارد بازار کند. در این محصولات از پیشرانه های جدید مطابق با نقشه راه قوای محرکه و مطالعات امکان سنجی توسعه محصولات هیبریدی و برقی استفاده خواهد شد.

14 اردیبهشت 1399

افغانستان، استقرار خودروهای طالبان برای جابجایی زندانیان از پایگاه بگرام

اعضای ارشد طالبان اعلام کردند که خودروهای این گروه برای جابجایی زندانیان خود به نزدیکی بگرام رفته اند و منتظر فرمان اشرف غنی برای آزادی این زندانیان هستند.

9 اردیبهشت 1399

اعلام محدودیت های تردد جاده های شمالی ، فقط پلاک های بومی مجوز تردد دارند

پلیس راه استان های گیلان و مازندران اعلام کردند که تنها پلاک های بومی و خودرو های حامل سوخت و مواد غذایی مجوز تردد در استان های شمالی را دارند.

4 اردیبهشت 1399

انفجاری دیگر در دمشق

یک خودروی بمب گذاری شده شامگاه روز سه شنبه در تونلی در پایتخت سوریه منفجر شد.

23 فروردین 1399

اجرای طرح نارنجستان در بافت فرسوده در محله های بافت فرسوده مرکز شهر تهران شروع شد

شهردار منطقه 11 از کاشت 3500 اصله نهال در محله های بافت فرسوده مرکز شهر تهران با عنوان نارنجستان در بافت فرسوده طی نیمه اول اسفند اطلاع داد.

22 فروردین 1399
تعداد: (100)