بازیگر نقش شهید اصغر وصالی در روزهای ابدی کیست؟

به گزارش تور بالی اندونزی، تهران (پانا) - محمدرضا حسن زاده از بازیگران تئاتر که پیش تر در فیلم سینمایی بیست و یک روز بعد ایفای نقش نموده بود، نقش شهید اصغر وصالی را در سریال روزهای ابدی عهده دار است.

بازیگر نقش شهید اصغر وصالی در روزهای ابدی کیست؟

به گزارش سیمافیلم، حسن زاده درباره نحوه حضورش در سریال گفت: توسط یکی از دوستانم به برنامه ریز پروژه معرفی شدم و به خاطر شباهتم به شهید اصغر وصالی بعد از تست های اولیه انتخاب شدم.

حسن زاده درباره چگونگی نزدیک شدن به نقش شرح داد: نزدیک شدن به چنین نقش هایی که معمولا اطلاعات جامع و کاملی از آن ها در دسترس نیست، کار دشواری است اما بعد از جلساتی که با آقای شمقدری داشتیم و آنالیز اندک تصاویری که از شهید در فضای مجازی موجود است به جمع.بندی رسیدیم و اتفاقات پشت سر هم شکل گرفت.

وی درباره خصوصیات شاخص شهید وصالی گفت: یکی از شاخصترین صفاتی که ایشان داشتند شجاعت، جسارت و قدرت مدیریت در بحران بوده است. تقریبا در هر منبعی به شجاعت شهید توجه ویژه ای شده بود و به نظرم لقب اصغر پررو که توسط هم رزمان و هم دوره ای های ایشان به او نسبت داده شده بود، گویای میزان شجاعت شهید است.

حسن زاده درباره ایفای نقش این شهید توسط بابک حمیدیان در فیلم سینمایی چ و تاثیر بازی او بر ایفای نقشش در سریال گفت: از سختی های پذیرش نقشی که قبلا توسط بازیگر دیگری اجرا شده می توانم به این نکته اشاره کنم که مخاطب بعد از دیدن چنین اتفاقی تا حدودی نسبت به شخصیت شناخت پیدا می نماید و بعد از دیدن همان نقش از یک بازیگر جدید ناخودآگاه به مقایسه این دو بازیگر و چگونگی اجرای این نقش توسط هر دوی آن ها می پردازد و این موضوع کار را برای من که دومین نفر بودم سخت می کرد؛ اما تمام تلاشم را کردم که بتوانم با اجرای درست نظر کارگردان را جلب کنم. امیدوارم بیننده کار را دنبال کند و بپسندد.

بازیگر روزهای ابدی درباره لزوم ساخت آثار تاریخ انقلاب در شرایط امروز گفت: به نظرم احتیاج ضروری امروز ما پرداختن به همین وقایع است؛ چرا که در شرایط فعلی، جامعه احتیاج به همبستگی، هم فکری و شناخت راستا درست دارد. فکر می کنم با نگاه به گذشته و آموختن از وقایعی که تاثیر زیادی بر زندگی ما داشتند می توان از موانعی که امروز در راستا ماست، به سادگی گذر کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1634

به "بازیگر نقش شهید اصغر وصالی در روزهای ابدی کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر نقش شهید اصغر وصالی در روزهای ابدی کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید