برقراری قطارهای آنکارا و وان در نوروز 99 ، مسافران هرگز بلیت بی نام یا غیرهمنام تهیه نکنند

به گزارش تور بالی اندونزی، معاون مسافری راه آهن گفت: در همه ایستگاه های قطار بلیت مسافر با کارت شناسایی وی آنالیز می گردد و مسافران دقت نمایند به هیچ عنوان بلیت غیرهمنام یا بی نام نداشته باشند.

برقراری قطارهای آنکارا و وان در نوروز 99 ، مسافران هرگز بلیت بی نام یا غیرهمنام تهیه نکنند

با قیمت تور مالزی خرداد 99 از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید. با ما به کوالالامپور ، پنانگ و لنکاوی سفر کنید و از سفری دل انگیز لذت ببرید.

به گزارش خبرگزاری فارس، میرحسن موسوی امروز در جمع تور بالی اندونزی با اشاره به شروع پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از 14 بهمن ماه گفت: از 15 بهمن ماه نیز پیش فروش به صورت حضوری شروع می گردد.

وی ادامه داد: نوروز سال جاری در جهت تهران ـ وان و تهران ـ آنکارا قطار داریم.

معاون مسافری راه آهن با اشاره به افزایش تعداد قطارهای نوروز 99 نسبت به 98 گفت: با وجود اینکه در سال های 95 و 96 واگن های بالای 45 سال و 55 سال به صورت کامل از ناوگان خارج شد باز افزایش ظرفیت قطار داشتیم و طوری برنامه ریزی کردیم که نسبت به نوروز 98، 5 درصد در ظرفیت جایگاه ایجادی رشد داریم.

موسوی اضافه نمود: قیمت بلیت قطار تهران ـ آنکارا همان نرخ مصوب و به صورت یورو است.

وی با اشاره به اینکه خدمات در بخش ناوگان و ایستگاه ها افزایش یافته است گفت: در ایام پیک نوروز 98 در حوزه رضایتمندی مسافر از ایستگاه های قطار از 100 نمره، نمره بالای 70 و در حوزه رضایتمندی از خدمات مسافری نمره 72.5 کسب کردیم.

معاون مسافری راه آهن گفت: امروز در جهت بستان آباد ـ مشهد نیز برای ایام پیک نوروزی قطار داریم.

پیش فروش بلیت قطارهای مشهد در 3 الی 4 دقیقه

وی با بیان اینکه تقاضای سفر ریلی در ایام نوروز بسیار بالا است، گفت: در جهت پرترددی نظیر تهران ـ مشهد برای 28 اسفندماه یا 13 و 14 فروردین 99 بلیت ها در مدت زمان 3 تا 4 دقیقه تکمیل می گردد. نحوه کار این گونه است که مسافر زمانی که تاریخ رفت و برگشت را انتخاب می نماید، آن جهت و تاریخ برای متقاضی تا زمان دریافت بلیت قفل می ماند.

موسوی با اشاره به اینکه کوشش کردیم در فروش اینترنتی سایت و سیستم فروش ارتقا داشته باشد، اضافه نمود: در سیستم راه آهن دلالی به شدت کم است. البته ممکن است 2 الی 3 مورد داشته باشیم. در همه ایستگاه ها کنترل بلیت با شناسنامه انجام می گردد و مسافران دقت نمایند هرگز بلیت بی نام خریداری ننمایند، در حالی که اگر بلیت ها با کارت شناسایی مسافران همخوانی نداشته باشد، آن مسافر باید در همان ایستگاه بلیت جدید تهیه کند، بنابراین از مردم تقاضا داریم به هیچ عنوان سراغ دلالان نروند و بلیت بی نام خریداری ننمایند.

منبع: چمدان
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 776

به "برقراری قطارهای آنکارا و وان در نوروز 99 ، مسافران هرگز بلیت بی نام یا غیرهمنام تهیه نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برقراری قطارهای آنکارا و وان در نوروز 99 ، مسافران هرگز بلیت بی نام یا غیرهمنام تهیه نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید