کسب و کار

اطلاعات 44 میلیون مشترک تلفن همراه پاکستانی هک شد

اطلاعات مفصلی از 44 میلیون مشترک تلفن همراه پاکستانی در اینترنت منتشر شده و گفته می گردد این بخشی از اطلاعات مسروقه از 115 میلیون مشترک موبایل در این کشور است.

14 تیر 1399

خبرنگاران حدود 166 هزار راس دام در ماکو واکسینه شد

ارومیه- خبرنگاران- رییس شبکه دامپزشکی ماکو گفت: از ابتدای امسال تا به امروز 156 هزار و 788 راس دام سبک و سنگین علیه تب برفکی و شاربن واکسینه شدند.

2 تیر 1399

سفرنامه بولونیا ، ایتالیا (قسمت اول)

سفرنامه بولونیا ، ایتالیا (قسمت اول)در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره سفرنامه بولونیا ، ایتالیا (قسمت اول) ، سخن خواهیم گفت.

29 خرداد 1399

صدای ورشکستگی گردشگری به گوش می رسد

کرونا بالغ بر 3 هزار میلیارد تومان به صنعت گردشگری خسارت وارد کرد و به باور کارشناسان این حوزه، بسیاری از هتل های شهرهای زیارتی و سیاحتی در آستانه ورشکستگی کامل قرار دارند.

28 خرداد 1399

کشف 2 ظرف سفالی و مسی با قدمت 250 سال در ابرکوه

مصطفی فاطمی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد اظهار کرد: یکی از حفاران متخلف میراث فرهنگی در منطقه ابرکوه به دنبال حفاری در یکی از مناطق این شهرستان، دو ظرف با قدمت 250 سال از دل زمین کشف کرد.

22 خرداد 1399

شدت بیماری کرونا در قشر ضعیف بیشتر است ، نحوه مبارزه با کرونا تغییر می نماید، تا پاییز با بیماری درگیر هستیم

معاون کل وزارت بهداشت گفت: شدت بیماری زایی و مرگ و میر کرونا در اقشار ضعیف بیشتر است.

13 خرداد 1399

ورود 300 صنف به جشنواره فروش اینترنتی، افزایش 200 درصدی فروش در نوروز

رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیک با اشاره به شرایط اقتصادی به وجود آمده در کشور تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا بیان نمود که با برنامه ریزی صورت گرفته حدود 300 صنف فعالیت خود را در جشنواره فروش آنلاین آغاز کردند و این فرایند ادامه خواهد داشت.

7 خرداد 1399

مکاتبه با دولت به منظور تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ملی

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به مکاتبات انجام شده با دولت به منظور تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ملی برای شهرداری تهران گفت: مطالبه ما از دولت این است که به شهرداری تهران از سوی دولت نگاه ویژه و حمایتی شود.

4 خرداد 1399

تمدید بخشنامه نحوه حضور کارمندان در ادارات، بانک ها و بیمه ها تا 20 فروردین

طبق بخشنامه سازمان اداری و استخدامی، همچنان یک سوم کارکنان در محل کار حاضر و بقیه دورکاری نموده یا به مرخصی می فرایند و مرخصی آنها جزو مرخصی استحقاقی محسوب نمی گردد.

1 خرداد 1399

کارگران در آمریکا همزمان با بحران کرونا اعتصاب کردند

کارگران بخش های مختلف آمریکا در اعتراض به بی توجهی کارفرمایان به سلامت شان همزمان با بحران کرونا اعتصاب کردند.

31 اردیبهشت 1399

شناسایی افراد بومی در ورودی شهرهای گیلان از امشب

خبرنگاران/گیلان معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه افراد بومی شهرهای گیلان از طریق شماره ملی، شماره پلاک و بیمه خودرو شناسایی خواهند شد، گفت: طرح محدودیت تردد در شهرها از امشب به مدت دو هفته اجرایی می شود.

30 اردیبهشت 1399

کرونا چه می نماید با سفره ما؟قیمت نفت به مرز 27 دلار بازگشتجزئیات وام برای بخش های مالی آسیب دیده از کرونا

کرونا از دو منظر سفره مردم را کوچکتر می نماید؛ یکی کسری بودجه دولت که منجر به چاپ پول و افزایش تورم می گردد و دیگری ناتوانی اقتصاد برای اشتغال زایی و ایجاد شغل برای بیکارها.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران اصناف در ایام کرونایی، نقش بسزایی دارند

تهران- خبرنگاران- اصناف تجاری کشور، به دلیل شیوع بیماری کرونا طی اقدامی مشترک واحدهای خود را تعطیل نمودند،که این اقدام با وجود ضربه سنگین به موقعیت شغلی و میزان درآمد قابل تحسین است.

27 اردیبهشت 1399

آنالیز زمانی انتشار کرونا ویروس از چین به سایر نقاط دنیا، قربانیان کرونا در آمریکا از مرز هزار نفر فراتر رفت

اوایل دی سال گذشته انتشار ویروسی ناشناخته باعث شد مردم دنیا نگران شوند و دولت های مختلف تدابیر بهداشتی را در مرزهای خود افزایش دهند.

26 اردیبهشت 1399

اعزام ابرنفتکش ها برای ذخیره نفت ، سودخریداران نفت در دوره سقوط قیمت

به گزارش تجارت نیوز، فلوریان تالر، مدیرعامل شرکت تحلیل داده نفتی اویل ایکس اظهار کرد: بین پنج تا 10 ابرنفتکش اکنون برای نگهداری نفت به عنوان مخازن شناور اجاره شده اند.

20 اردیبهشت 1399

ریزر با تولید ماسک به مقابله با کووید 19 می رود

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، بسکمک از کارمندان بخش پزشکی و درمانی نیاز مبرمی به ذخایر بیشتر دارند تا بتوانند با پاندمیک کووید19 مقابله کنند. درهمین راستا برخی شرکت ها قصد دارند با تولید کالاهای اساسی ملزوم در این شرایط به نیروهای پزشکی کمک کنند.

19 اردیبهشت 1399

اولین حدس ها از میزان رشداجاره بهای آپارتمان های پایتخت در سال 99

خبرنگاران : سقف انتظارات برای نرخ رشد اجاره بهای مسکن در قراردادهای جدید و قراردادهای تمدیدی یک سال گذشته منتهی به ابتدای اردیبهشت 99 شناسایی شد.

10 اردیبهشت 1399

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از بیانیه جدید شرکت اپل درباره شیوع کرونا تا تاریخ احتمالی رونمایی از گوشی ردمیK30 Pro

انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند. مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

10 اردیبهشت 1399

افزایش مهلت ارائه اسناد پزشکی بیمه شدگان آتیه سازان تا خاتمه اردیبهشت 1399

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت بیمه آتیه سازان حافظ گفت: بازنشستگان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگان کشوری، فرهنگیان شاغل و کارکنان حمل و نقل جاده ای می توانند مدارک پزشکی خود را تا سرانجام اردیبهشت سال آینده برای دریافت خسارت ارائه نمایند. ...

7 اردیبهشت 1399

کوارتت لایپزیک هنرمندان آلمانی در حمام تاریخی شیراز

تهیه کننده این برنامه فرهنگی در تبادل نظر با خبرنگاران در این خصوص، گفت: در حمام مجموعه تاریخی وکیل شیراز هنرمندان آلمان کوارتت لایپزیک قطعات بزرگان موسیقی دنیا را اجرا کردند.

22 فروردین 1399
تعداد: (119)