دییر انجمن سیمان کشور منصوب شد

به گزارش تور بالی اندونزی، به گزارش دیده بان گردشگری ایران، جلسه معارفه دبیر انجمن سیمان امروز (1401/08/21) در ساختمان این انجمن برگزار گردید.

دییر انجمن سیمان کشور منصوب شد

در این جلسه حمید فرمانی، رئیس هیات مدیره انجمن سیمان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات عبدالرضا شیخان دبیر سابق این انجمن، علی اکبر الوندیان را به این سمت منصوب کرد.

فرمانی در جلسه تکریم و معارفه با تاکید بر اینکه صنعت سیمان در حال حاضر به علت بعضی ناملایمات از قبیل قیمت گذاری دستوری روبه افول است، گفت: صنعت سیمان از نسبت یک به هفت در مقابل فولاد در اویل سال گذشته به نسبت یک به شصت و پنج سقوط کرد و در حال حاضر نسبت یک به بیست را از آن خود نموده است.

رئیس هیات مدیره انجمن سیمان ادامه داد: اولویت اصلی من و همکارانم بدست آوردن جایگاه اصلی سیمان به عنوان کالای اصلی است.

فرمانی توضیح داد: شاغلین این صنعت با توجه به شرایط پیچیده و طاقت فرسای کاری چه از نظر موقعیت جغرافیایی کارخانه ها و چه از نظر عایدی شرایط نابسامانی را تجربه می نمایند و امید است با اصلاح بعضی ساختارهای گذشته این صنعت بتواند توان مندی های متخصصین خود را به منصه ظهور بگذارد.

علی اکبر الوندیان ضمن تشکر از توضیحات رئیس هیات مدیره انجمن سیمان گفت: امیدواریم بتوانیم قدم مثبی در جهت ارتقا صنعت سیمان که در سال های گذشته مغفول واقع شده است برداریم.

الوندیان در رشته مهندسی مکانیک و مدیریت ارشد مالی(MBA) تحصیل و از فعالان شناخته شده صنعت سیمان است.

وی پیش از این در بخش های مختلف این صنعت مشغول به فعالیت بوده که بعضی از آن ها شامل قائم مقامی مدیرعامل سیمان آبیک، مدیریت کارخانه سیمان کردستان، ریاست هیات مدیره سیمان بهبهان، ریاست هیات مدیره سیمان فارس و ریاست هیات مدیره سیمان زنجان می گردد.

منبع: گردشبان
انتشار: 21 آبان 1401 بروزرسانی: 21 آبان 1401 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 2306

به "دییر انجمن سیمان کشور منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دییر انجمن سیمان کشور منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید