سرآسیایی: برای ادامه لیگ تابع تصمیمات باشگاه هستیم، صدور چک برای بازیکنان مسائل زیادی را روشن کرد

به گزارش تور بالی اندونزی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو خراسان گفت: با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی تمرینات مان را ادامه می دهیم و تابع تصمیمات باشگاه برای ادامه رقابت های لیگ برتر هستیم.

سرآسیایی: برای ادامه لیگ تابع تصمیمات باشگاه هستیم، صدور چک برای بازیکنان مسائل زیادی را روشن کرد

به گزارش تور بالی اندونزی و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهرخودرو خراسان، مجتبی سرآسیایی در مورد برگزاری تمرینات این تیم در مشهد اظهار کرد: خداراشکر تمرینات خوبی را داشتیم .بازیکنان هم در این چند روز تعطیلی برنامه هایی را که داشتند انجام داده بودند. فعلاً بیشتر روی بدنسازی بچه ها کار می کنیم و روی مسائل فنی نیز تمرکز داریم.

وی ادامه داد: به امید خدا از هفته بعد برای مرور کارهای تاکتیکی و برنامه های تیمی اقدام می کنیم. اتفاق خوبی که قبل از ورود بچه ها به تمرین افتاد، اعطای چک های بخش دیگری از قراردادها ی شان بود که تقریبا همه اعضای باشگاه بین 75 تا 80 درصد قراردادهای خود را گرفتند.

سرمربی تیم شهر خودرو اضافه نمود: با درایت آقای حمیداوی سعی شد در این ایام طبق وعده ای که داده شده بود به بازیکنان چک های مابقی قراردادها را ارائه کنیم تا بچه ها با روحیه بهتری در تمرین ها حاضر شوند. این اتفاق بزرگی بود که نشان می دهد باشگاه به دنبال احقاق حق بازیکنان است و موضوع تعطیلی لیگ فقط برای سلامتی بازیکنان مطرح شده است و به نظر من صدور چک های بازیکنان مسائل زیادی را روشن کرد.

سرآسیایی اظهار کرد: برای بحث حضور در لیگ ما تابع تصمیمات باشگاه هستیم. این اتفاقی که افتاد و چک های بازیکنان صادر شد، عملاً نشان داد برای باشگاه ما برخلاف صحبت هایی که مطرح می گردد مسائل مادی در اولویت نیست و هدف اصلی ما حفظ سلامت اهالی فوتبال است. در حال حاضر نیز تمرینات تیم با رعایت کامل تمامی پروتکل های بهداشتی ادامه دارد اما به هر شکل نگرانی از بابت شیوع ویروس کرونا وجود دارد.

سرمربی تیم شهر خودرو گفت: من و اعضای کادر فنی وظیفه داریم بازیکنان را در شرایط ایده آل چه به لحاظ جسمانی و چه به لحاظ فنی نگه داریم و درحال حاضر هم همین رویه را پیگیری می کنیم ولی بازهم تاکید می کنم برای ادامه لیگ تابع دستورات مدیریت باشگاه هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1202

به "سرآسیایی: برای ادامه لیگ تابع تصمیمات باشگاه هستیم، صدور چک برای بازیکنان مسائل زیادی را روشن کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرآسیایی: برای ادامه لیگ تابع تصمیمات باشگاه هستیم، صدور چک برای بازیکنان مسائل زیادی را روشن کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید