فانتزی های یک جوان 23 ساله

به گزارش تور بالی اندونزی، موجودات اطراف ما در دنیای ذهنی و فانتزی های خیالی ما، شکل و شمایلی متفاوت به خود می گیرند. بسته به قدرت تخیل ما، این موجودات می توانند بسیار شیرین و دلربا و یا بالعکس، مخوف و ترسناک باشند.

فانتزی های یک جوان 23 ساله

دختر 23 ساله ساکن مسکو، موجودات دنیای ذهنی اش را به شکلی متفاوت به بازدید کنندگان معرفی نموده است. این مخلوقات دنیای تخیل، در قالب عروسک هایی دوست داشتنی و از موادی همانند خمیر فیمو ، فیبر، خمیرهای پلیمری همانند و ، پارچه و خز پا به دنیای واقعیت گذارده اند.

در نگاه اول شاید آنها بی شباهت به گرملین ها نباشند، موجوداتی که کارگردان نام آشنای دنیای سینما استیون اسپیلبرگ در سال 1984 به پرده سینماها آورد.

البته این عروسک ها هم دوست داشتنی و بامزه هستند و هم ترسناک و عجیب. اما صرف نظر از احساسی که با تماشا آنها به شما دست می دهد، واقعیت این است که از فروشی قابل توجه برخوردارند.

سانتانی که نام مستعار این هنرمند جوان است، 7 سال پیش برای نخستین بار دست به کار شده و عروسک های دست ساز خود را برای فروش در اینترنت معرفی کرد. در طول سال های اخیر و به لطف بالا رفتن تجربه و مهارت، اکنون عروسک های او بیش تر به آثار هنری قابل توجه شباهت پیدا نموده اند. باید گفت که ترسناک واژه ای مناسب برای توصیف کارهای اولیه او است، اما اکنون عروسک هایش ظاهری متفاوت و دوست داشتنی به خود گرفته اند. در کنار چهره بانمک، بدن این عروسک ها اغلب با الهام از بدن روباه، شیردال (Griffin) و اژدهاهای کوچک ساخته شده است.

نکته جالب در خصوص این عروسک ها این است که در آن واحد هم کارتونی و هم واقعی به نظر می رسند. خصوصیات ظاهری و ساختار بدنی عجیبی دارند، اما جزئیات به کار رفته در چهره آنها، ناخودآگاه شما را در خصوص واقعی یا خیالی بودن آنها سردرگم می نماید. هر چند در نهایت این مخلوقات چشم درشت اغلب لبخند به لب افراد می آورند.

با نگاهی به آمار تقاضا برای خرید این عروسک ها، به نظر می رسد هنرمند ما و دنیای فانتزی اش بسیار مورد توجه قرار گرفته و مشتری خود را پیدا نموده اند.

در ادامه بد نیست نگاهی داشته باشیم به این موجودات برآمده از ژرفنای تخیلات این هنرمند جوان.

نظر شما در خصوص این عروسک ها چیست؟ اگر به خاطر داشته باشید پیش تر از خلاقیت زوج هنرمند کاتیوشکا صحبت نموده و عروسک های بامزه آنها را هم به شما نشان دادیم، حال کدام یک بیش از دیگری مورد توجه شما قرار گرفته است؟ خبرنگاران مشتاق شنیدن نظرات شماست.

منبع: کجارو / santani.deviantart.com
انتشار: 30 دی 1400 بروزرسانی: 30 دی 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 2074

به "فانتزی های یک جوان 23 ساله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فانتزی های یک جوان 23 ساله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید