فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی دی ماه سال 99

به گزارش تور بالی اندونزی، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها، دیپلم و زیردیپلم دارای برگ آماده به خدمت پایه خدمتی دی ماه سال 99 را به خدمت سربازی فراخواند.

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی دی ماه سال 99

به گزارش خبرنگاران، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: تمامی مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و سوم دی ماه سال 1399 دریافت کرده اند، باید حداکثر تا روز شنبه مورخ 99/09/30 با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است؛ تمامی مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، غیر دانشگاهی (دیپلم و زیردیپلم) باید در تاریخ، ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان درج شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

لازم به ذکر است؛ مشمولان با رعایت بهداشت فردی قبل از اعزام به مراکز آموزش نسبت به کوتاه کردن موی سر و ناخن خود اقدام و همراه خود وسایل ضروری و شخصی داشته باشند و لازم به ذکر است جهت رعایت سلامت بیشتر سربازان خانواده های مشمولان از همراهی و بدرقه فرزندان خود در محل اعزام خودداری کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده است؛ با توجه به شرایط بیماری کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در طول دوره امکان مرخصی سربازان وجود ندارد، لذا مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون درصورت تلقیح، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند: تأهل، جانبازی بالای 10 درصد والدین، گواهی خانواده درجه یک شهدا و پدر نظامی شاغل و یا وابسته و ... را نیز به همراه خود داشته باشند.

همچنین برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان اعزامی در روزاعزام توسط وظیفه عمومی استان ها و مراکز آموزش نیرو های مسلح مورد غربالگری قرار می گیرند.

لازم به ذکر است؛ عدم حضور به موقع در زمان و محل های مشخص شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1528

به "فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی دی ماه سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی دی ماه سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید