نامه دبیر کمیسیون اخلاق به مهدی تاج

به گزارش تور بالی اندونزی، کمیسیون اخلاق ورزش کشور در نامه ای به مهدی تاج رییس نو فدراسیون فوتبال با اشاره به انتشار بعضی تصاویر و بروز بعضی رفتار های نابهنجار از سوی تعدادی از تماشاگران فوتبال در استادیوم ها که موجب دغدغه و تشویش خاطر جامعه اخلاق مدار ایران اسلامی شده است، به رییس فدراسیون فوتبال تذکر داده و خواهان اتخاذ تدابیری برای مدیریت صحیح حضور تماشاگران در استادیوم ها شده است.

نامه دبیر کمیسیون اخلاق به مهدی تاج

در این نامه با اشاره به پذیرش مسوولیت اتفاقات درون استادیوم ها به وسیله مدیران ذیربط، برخورد با هنجارشکنان و رفتار های خلاف فرهنگ و اخلاقی در استادیوم ها مورد تاکید قرار گرفته است.

متن کامل این نامه به این توضیح است:

برادر گرامی جناب آقای تاج

ریاست محترم فدراسیون فوتبال

با سلام و احترام

ضمن تبریک انتصاب جنابعالی بعنوان ریاست فدراسیون فوتبال، به آگاهی می رساند احترام به قوانین و ارزش های اخلاقی و فرهنگی هر کشور جزء لاینفک مقررات بین المللی منجمله در حوزه ورزش می باشد و انطباق الزامات فدراسیون های جهانی با هنجار های فرهنگی و ارزش های اخلاقی پذیرفته شده جامعه از وظایف مدیران ورزش کشور می باشد.

انتشار بعضی تصاویر مرتبط با حضور بانوان در مسابقات لیگ برتر حاکی از هنجارشکنی و رفتار های مغایر ارزش های اخلاقی به وسیله تعدادی از تماشاگران بوده و این امر موجب تشویش خاطر جامعه اخلاق مدار کشور شده است.

بر همین اساس ضمن درک تعهدات بین المللی و لزوم پاسخگویی به مطالبات جامعه، انتظار است تمهیدات لازم برای مدیریت صحیح حضور تماشاگران در استادیوم ها فراهم شده و ضمن مسوولیت پذیر نمودن مدیران ذی ربط، با هرگونه هنجارشکنی و رفتار های خلاف فرهنگ و ارزش های اخلاقی برخورد شود.

سید مجتبی قاسمی

دبیر کمیسیون اخلاق ورزش کشور

منبع: فرارو
انتشار: 24 شهریور 1401 بروزرسانی: 24 شهریور 1401 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 2280

به "نامه دبیر کمیسیون اخلاق به مهدی تاج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه دبیر کمیسیون اخلاق به مهدی تاج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید