نوروزی: سوریان گفت هیچ کشتی گیری بدون انتخابی به مسابقه نمی رود، دنبال هیچ پست و سمتی نیستم

به گزارش تور بالی اندونزی، قهرمان المپیک 2012 لندن از نشست و جلسه صمیمی اش با نایب رئیس فدراسیون کشتی خبر داد و گفت: سوریان گفت هیچ کشتی گیری بدون گذر از فیلتر انتخابی به مسابقه ای اعزام نخواهد شد.

نوروزی: سوریان گفت هیچ کشتی گیری بدون انتخابی به مسابقه نمی رود، دنبال هیچ پست و سمتی نیستم

امید نوروزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد جلسه روز گذشته اش (8 دی) با حمید سوریان گفت: در این نشست من مسائل و خواسته اهالی کشتی را مطرح کردم. حتی گفتم که هرگز دنبال گرفتن پست و سمت نیستم، هیچ چیزی هم از کشتی نمی خواهم و هیچ وقت هم سراغ کشتی نخواهم آمد فقط می خواهم مسائل جمع شود و حاشیه ای در کشتی نباشد و حق به حق دار برسد.

وی ادامه داد: خوشبختانه به نتیجه خوبی هم رسیدیم و سوریان تاکید کرد که مسابقه انتخابی تمام و کمال برگزار می شود و همه قهرمانان مراحل انتخابی را طی خواهند کرد. او قول داد که هیچ کشتی گیری بدون انتخابی به جایی اعزام نخواهد شد و بعد از طی مراحل انتخابی، درنهایت مرحله نهایی انتخابی تیم ملی برگزار شود. همه از فیلتر انتخابی رد شده و بهترین ها در نهایت به عضویت تیم ملی در خواهند آمد. همچنین در مورد فرآیند انتخاب مربیان هم صحبت کردیم که قرار شد روی آن هم نظارت شود تا خدای ناکرده حقی از کسی که مربی سازنده واقعی است، ضایع نشود.

قهرمان سابق کشتی فرنگی جهان شرح داد: حمید سوریان از قهرمانان بزرگ کشتی ماست، به هرحال قهرمانان بزرگ ما مثل قاسم رضایی، سعید عبدولی، طالب نعمت پور، مهدی محمدی، افشین بیابانگرد و باقی قهرمانان و همه مربیان سازنده در پیشرفت کشتی باید نقش ایفا کرده و به فدراسیون کمک کنند.

نوروزی در سرانجام بار دیگر تاکید کرد که هیچ توقع و خواسته ای از کشتی ندارد و گفت: دنبال هیچ پست و سمتی نیستم، فقط دوست دارم احترام ها حفظ شده و حق کشتی گیر و مربی تضییع نشود. ما از اینکه پرچم کشورمان با کشتی بالا برود، شادمان شده و به خود می بالیم. اگر عدالت نباشد کشتی نابود خواهد شد. از دوست و قهرمان عزیزمان حمید سوریان و همچنین علیرضا دبیر هم متشکرم که وقت گذاشته و در راستای حل مسائل با هم صحبت کردیم. همه ما موفقیت کشتی را می خواهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 فروردین 1401 بروزرسانی: 23 فروردین 1401 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 2151

به "نوروزی: سوریان گفت هیچ کشتی گیری بدون انتخابی به مسابقه نمی رود، دنبال هیچ پست و سمتی نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروزی: سوریان گفت هیچ کشتی گیری بدون انتخابی به مسابقه نمی رود، دنبال هیچ پست و سمتی نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید