واکنش وکیل برانکو به محرومیت پرسپولیس از نقل انتقالات

به گزارش تور بالی اندونزی، وکیل سرمربی سابق پرسپولیس می گوید بازیکنان جدید این تیم قانونی جذب شده و پیش از محرومیت به ثبت رسیده اند.

واکنش وکیل برانکو به محرومیت پرسپولیس از نقل انتقالات

به گزارش خبرنگاران، یک روز پیش از ملاقات پرسپولیس برابر النصر عربستان خبری مبنی بر غیر قانونی ثبت شدن قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس منتشر شد. از قرار معلوم بعضی بر این نکته تاکید داشتند که پرسپولیس به خاطر پرداخت نکردن مطالبات برانکو ایوانکوویچ مدت هاست از نقل انتقالات بازیکن محروم شده و بنابراین جذب بازیکنان جدید غیر قانونی بوده و به سبب آن پرسپولیس باید از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته گردد.

در همین رابطه دارو بوشیج وکیل برانکو ایوانکوویچ در گفت وگو با خبرنگاران ضمن رد این خبر اظهار کرد: در آخرین نامه ارسال شده توسط فیفا که در 12 آگوست (22 مرداد) آمده است، عنوان شده که در صورت عدم پرداخت مطالبات برانکو تا 11 سپتامبر (21 شهریور)، ممنوعیت نقل انتقال بازیکن از 12 سپتامبر (22 شهریور) به طور اتوماتیک اجرا می گردد و برای تأیید مجدد آن نیازی به نامه ای نبود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنانی که پرسپولیس قبل از 11 سپتامبر (21 شهریور) جذب نموده قانونی جذب شده و به ثبت رسیده اند، گفت: من فکر می کنم بله همینطور است. اگر دقیقاً قوانین را تفسیر کنیم. شاید درست و منصفانه نباشد اما اینگونه است. فقط ذکر این نکته لازم است که مهم نیست که ما هر قانون و مقررات خاصی را چگونه می بینیم یا می فهمیم، تصمیم نهایی همواره با فیفا است. منظورم این است که تفسیر ما لزوماً 100٪ درست نیست.

وی افزود: فیفا در عمل گاهی اوقات با توجه به دشواری شرایط ، انعطاف بیشتری نشان می دهد، زیرا اخیراً باشگاه و ایران با مشکلاتی روبرو هستند. فیفا ممکن است سختگیرانه تصمیم نگیرید اما مدیریت پرسپولیس باید از تصمیم فیفا اطاعت کند. متأسفانه در خصوص برانکو می بینیم که مدیریت پرسپولیس همچنان دروغ می گوید و FIFA را نادیده می گیرد. من بخاطر این شرایط ناخوشایند نه فقط مدیریت باشگاه، بلکه رئیس فدراسیون فوتبال ایران را نیز مقصر می دانم.

وکیل برانکو همچنین به عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، افزود: همه ما به دنبال موفقیت باشگاه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و باور کنید همه ما از عملکرد بازیکنان و کادر مربیگری خوشحالیم و آرزو می کنیم پرسپولیس در بازی پیش رو پیروز باشد. اگر باشگاه برای حضور بازیکنان جدید از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم گردد، پشیمان خواهیم شد. این در روح این ورزش نیست. اما از آنجا که مدیریت پرسپولیس تصمیم فیفا را نادیده می گیرد، بنابراین باید تمام مسابقات تحت نظر فیفا را نادیده بگیرد و لیگ قهرمانان آسیا هم یکی از آنهاست. شاید اگر مدیریت باشگاه شرایط را واقعی بداند، دست از دروغ گفتن بردارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1404

به "واکنش وکیل برانکو به محرومیت پرسپولیس از نقل انتقالات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وکیل برانکو به محرومیت پرسپولیس از نقل انتقالات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید