11 ثانیه فرصت دارید تا همسر پیرمرد را در تصویر پیدا کنید!

به گزارش تور بالی اندونزی، تصویر فوق یک پازل فوق العاده پیچیده است که برای تمرین ذهنی بچه ها و بزرگسالان طراحی شده است. این توهم نوری تصویری را نشان می دهد که در آن پیرمردی در مزرعه در پی همسرش می شود و از شما برای پیدا کردن آن یاری می خواهد. همسر او یک جایی در این تصویر مخفی شده است کمی دقت کنید حتما ردپایی از او پیدا خواهید کرد. نباید فراموش کنید شما فقط 11 ثانیه فرصت دارید او را پیدا کنی

11 ثانیه فرصت دارید تا همسر پیرمرد را در تصویر پیدا کنید!

آیا دوست دارید چهره های پنهان درون تصاویر توهمات نوری مانند آزمون بینایی همسر پیرمرد را پیدا کنید؟ پس این یکی نیز مورد علاقه شما خواهد بود! توهم نوری تصویری است که فکر را گمراه می نماید، کاملا مجذوب کننده است و راه گم کن.

بیشتر مواقع این نقاشی ها، اشیاء و تصاویر هستند که مغز شما را به چالش می کشند. درست مانند آزمون بینایی همسر پیرمرد که از شما می خواهد با تمرکز و مهارت بینایی خود همسر این پیرمرد را پیدا کنید!

برای محک ضریب هوشی خود بگویید همسر پیرمرد کجا پنهان شده است؟

تصویر فوق یک پازل فوق العاده پیچیده است که برای تمرین فکری بچه ها و بزرگسالان طراحی شده است. این توهم نوری تصویری را نشان می دهد که در آن پیرمردی در مزرعه در پی همسرش می شود و از شما برای پیدا کردن آن یاری می خواهد. همسر او یک جایی در این تصویر مخفی شده است کمی دقت کنید حتما ردپایی از او پیدا خواهید کرد. از قلم نیاندازید شما فقط 11 ثانیه فرصت دارید او را پیدا کنید.

بیایید از حالا 11 ثانیه را با هم بشماریم!

11

10

9

8

7

هرچند اگر به تصویر نگاه کنید، شاید بگویید هیچ زنی آن اطراف نیست، اما خوب همین مسئله حل آزمون بینایی همسر پیرمرد را چالش برانگیز نموده است. بیایید تصویر را یک بار دیگر از نظر بگذرانیم؛ یک مزرعه سرسبز، یک خانه که پشت سر مرد واقع شده است، یک بوته سبز کنار دست پیرمرد و یک نرده چوبی سمت چپ پیرمرد واقع شده است.

خود پیرمرد نیز دستش را سایه بان چشم هایش نموده تا همسرش را پیدا کند. اما همسرش کجا است؟ آیا همان سمتی است که چشم مرد به آن دوخته شده یا قسمت دیگری از تصویر؟

6

5

4

3

2

1

جواب

اگر پیروز به پیدا کردن همسر او شده اید، به شما تبریک می گوییم، در غیر آن بهتر است به پایین صفحه نگاه کنید. ما او را به شما نشان خواهیم داد.

هرچند ممکن است هنوز هم تشخیص او مشکل باشد، اما خوب او رو به روی چشمان شما است. کافی است از نزدیک به تصویر نگاه کنید، حتما او را می بینید که در حال نگاه کردن به پیرمرد است.

برای پیدا کردن چهره پیرزن باید تصویر را وارونه کنید. بله او آن پایین کنار پای پیرمرد زیر بوته ها پنهان شده است.

از قلم نیاندازید که توهمات نوری می خواهند عملکرد شگفت انگیز مغز شما را به چالش بکشد. آن ها ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگو ها هستند که با فریب مغز می خواهند ضریب هوشی و مهارت بینایی شما را به چالش بکشند.

منبع: خبرنامه

منبع: فرادید
انتشار: 23 بهمن 1401 بروزرسانی: 23 بهمن 1401 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 2351

به "11 ثانیه فرصت دارید تا همسر پیرمرد را در تصویر پیدا کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 ثانیه فرصت دارید تا همسر پیرمرد را در تصویر پیدا کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید