آخرین شرایط مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی هفته آینده اعلام می گردد

به گزارش تور بالی اندونزی، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی آخرین نتایج پالایش مرحله دوم ثبت نام متقاضیان مسکن ملی هفته آینده اعلام می گردد.

آخرین شرایط مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی هفته آینده اعلام می گردد

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت چینی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه فرهنگی تور بالی اندونزی، به نقل از روابط عمومی رادیو اقتصاد، محمود محمود زاده در مصاحبه با این رادیو اضافه نمود: مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی که از 17 اسفند ماه سال 98 شروع و تا 27 اسفند ماه ادامه پیدا کرد یک میلیون و 360 هزار متقاضی در این طرح ثبت نام کردند.

وی اظهارداشت: در مجموع 530 هزار نفر به وسیله سامانه و 860 هزار نفر هم به وسیله پیامک ثبت نام خود را انجام دادند.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: به طور کلی 530 هزار نفری که به وسیله سامانه ثبت نام نموده بودند و اطلاعات سجلی آن ها روی سامانه بارگذاری شده بود مراحل پالایش این دسته از متقاضیان انجام شد.

وی در ادامه از ریزش 50 درصد ریزش متقاضیان مسکن ملی خبرداد و اضافه نمود: نتایج این پالایش اواخر هفته آینده اعلام می گردد.

محمود زاده بیان داشت: همچنین 860 هزار نفری که به وسیله پیامک ثبت نام نموده بودند استان های که از حیث بهداشتی در شرایط پایداری قرار دارند هفته آینده اعلام خواهیم کرد که به سامانه مراجعه و اطلاعات خود را بارگذاری نمایند تا امکان پالایش برای این دسته از متقاضیان نیز وجود داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 3 تیر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1109

به "آخرین شرایط مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی هفته آینده اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی هفته آینده اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید