امامی فر: به علت مسائل شخصی از ریاست مرکز ملی فوتبال استعفا دادم

به گزارش تور بالی اندونزی، تهران (پانا) - علیرضا امامی فر اما به منظور تنویر افکار عمومی و شفاف سازی پیرامون اتفاقات اخیر با سایت فدراسیون فوتبال گفت گویی انجام و توضیحات مهمی ارائه داد.

امامی فر: به علت مسائل شخصی از ریاست مرکز ملی فوتبال استعفا دادم

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، به دنبال انتشار اخبار و حدس های مختلف درباره استعفای علیرضا امامی فر از سمت ریاست مرکز ملی فوتبال، متاسفانه شاهد جهت دهی هدفمند به اتفاقی هستیم که ریاست فدراسیون به صورت رسمی با آن مخالفت کرده است.

علیرضا امامی فر اما به منظور تنویر افکار عمومی و شفاف سازی پیرامون اتفاقات اخیر با سایت فدراسیون فوتبال گفت گویی انجام و توضیحات مهمی ارائه داد.

امامی فر درباره علت تصمیم اخیر خود برای استعفا از ریاست مرکز ملی فوتبال گفت: آن چیزی که حقیقت است این بوده که من واقعا به خاطر مسائل خانوداگی و شخصی استعفا دادم. بنده نه تنها هیچ مسئله ای با شخص رئیس فدراسیون فوتبال نداشتم بلکه در همین مدت همکاری حمایت همه جانبه آقای شهاب الدین عزیزی خادم را کنار خودم حس کردم. پای کار ترین فردی که در این مدت دیدم شخص رئیس فدراسیون بود که هر روز جهت برگزاری جلسات مختلف در مرکز ملی حضور داشت و پیگیر اداره امور مرکز تیم ملی از بنده نیز می شد.

امامی فر ادامه داد: یک حقیقت را نباید از یاد برد؛ اینکه ساختار فوتبال ایران اشکالات اساسی و مهمی دارد و این مسئله در اداره مرکز تیم های ملی نیز وجود دارد و تغییرات مدیریتی به وجود آمده در راستای برطرف کردن مسائل درون سازمانی و اداری در تمام حوزه ها بوده است. الان متوجه شده ام که از طرف من حرف هایی نقل شده و قضاوت های شخصی را به تصمیم بنده ربط داده اند. منتهی باز هم می گویم واقعیت این است که مسائل خانوادگی دارم و استعفا دادم که ریاست فدراسیون با این موضوع مخالفت کردند ،با این وجود برای حل کردن مسائل شخصی به وجود آمده دو هفته مرخصی گرفتم. انشاالله اگر فضا فراهم بود حتما با حل مسائل شخصی به کار ادامه خواهم داد.

رئیس مرکز ملی فوتبال درباره نگاهی که به شرایط کاری این مجموعه دارد هم گفت: مرکز ملی باید ویترین فوتبال ایران باشد. کار در فضای مرکز تیم های ملی بغیر از پشتیبانی، هنگام اردو و اعزام به مسابقات تیم های ملی می بایست به توسعه علمی و پژوهشی،ساختار عمرانی مبتنی بر ایجاد فضاهای جدید تمرینی روز دنیا نیز توجه نماید. بنده برای کار کردن در مرکز ملی فوتبال انگیزه بسیار زیادی داشتم و دارم و با شناخت کامل از نقاط قوت و ضعف و مسائل ،

قبول مسوولیت کردم تا با حمایت فدراسیون مرکز ملی را به استانداردهای دنیای و حرفه ای نزدیک کنیم .

وی اضافه نمود: اینجا باید به یک مرجع آماری وحرفه ای تبدیل گردد و به مربیان فوتسال، فوتبال و فوتبال ساحلی وفوتبال بانوان در رده های ملی کمک کند. قطعا رسیدگی به مساله تجهیزات هم مهم است اما هدف گذاری های ما بالاتر از چیزی است که تا کنون وجود داشته است.

طبق نظر مساعد ریاست فدراسیون تغییر چارت مرکز ملی را در دستور کار خود داریم و با توجه به اینکه این مرکز به عنوان پشتیبانی نماینده تیم های ملی نیز می باشد پیشنهاد دادیم وظایف دپارتمان تیم های ملی نیز در زیر مجموعه این مرکز قرار گیرد تا هم چابکی و سرعت در امورات اداری و اجرایی تیم ها بیشتر و بهتر انجام پذیرد و هم از پتانسیل کامل مرکز ملی برای کلیه تیم های ملی استفاده گردد. این مجموعه نیاز به تغییر و تحولات اساسی دارد و آقای عزیزی خادم هم برای این مهم قول همه گونه حمایت را داده اند و حتی با توجه به اهمیت موضوع و ماموریت در مرکز ملی این قسمت را مستقیما توسط خود نظارت و کنترل می نمایند.

امامی فر در ادامه در پاسخ به این سوال که چه اتفاقاتی رخ داد که تصمیم به استعفا گرفتید گفت: باز هم تاکید می کنم مسائل شخصی خانوادگی داشتم. دراین مدت البته کارشکنی هایی هم صورت گرفت که مانع پیشبرد اهداف مشخص شده بود .

تمامی این مسائل برای اداره صحیح مرکز ملی باید حل شوند. البته ما آمده بودیم که تغییرات ایجاد کنیم اما مسائل خانوادگی هم به این مسائل اضافه شد و منجر به تصمیمم برای استعفا شد که ریاست فدراسیون با آن مخالفت کردند.

علیرضا امامی فر در سرانجام تاکید کرد: حضور در مرکز ملی برای بنده و همکارانم موجب افتخار است و اهداف ما بر پایه انجام کار علمی و پژوهشی و آموزشی برنامه ریزی شده است.

کیفیت و سلامت کار همواره در زندگی ام حائز اهمیت بوده است و امیدوارم بتوانیم با تمامی ارکان پرتلاش مرکز ملی پشتیبان خوبی برای فوتبال ایران باشیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 خرداد 1400 بروزرسانی: 1 خرداد 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1761

به "امامی فر: به علت مسائل شخصی از ریاست مرکز ملی فوتبال استعفا دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی فر: به علت مسائل شخصی از ریاست مرکز ملی فوتبال استعفا دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید