جشن دانش آموختگان نانوی دانشگاه ها 14 بهمن ماه برگزار می شود

به گزارش تور بالی اندونزی، جشن دانش آموختگی دانش آموختگان رشته های مختلف علوم و فناوری نانو دانشگاه ها در دانشگاه خوارزمی 14 بهمن ماه برگزار می شود.

جشن دانش آموختگان نانوی دانشگاه ها 14 بهمن ماه برگزار می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، جشن دانش آموختگی دانش آموختگان رشته های مختلف علوم و فناوری نانو دانشگاه ها در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود. انجمن نانو فناوری ایران در دهه گذشته در چارچوب فعالیت های علمی ترویجی خود در حوزه علوم و فناوری نانو، همایش های ملی دانش آموختگان نانو ویژه دانش آموختگان دوره های رسمی نانوفناوری در مقاطع تحصیلات تکمیلی را برگزار کرده است.

تا به امروز سه دوره این همایش ها در سال های 1390، 1393 و 1396 به ترتیب در دانشگاه های تهران، تربیت مدرس و خوارزمی برگزار و با استقبال چشمگیر دانش آموختگان روبرو شده است.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته قرار است، چهارمین همایش ملی دانش آموختگان نانوفناوری کشور با هدف ایجاد ارتباط با دانش آموختگان این رشته ها، سازماندهی فعالیت های صورت گرفته، به اشتراک گذاشتن تجربیات اخذ شده در دو دهه فعالیت دانشگاه ها و پژوهشگران کشور در این حوزه و بررسی فرصت ها و چالش های موجود، در دانشگاه خوارزمی به شکل ترکیبی (حضوری، مجازی) برگزار شود.

در این همایش اساتید، صاحب نظران و مسئولین اجرایی در میزگردی با عنوان بررسی توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی و بازنگری محتوا های آموزشی حوزه نانو حضور خواهند داشت و به بررسی مسائل و دغدغه های دانشجویان و دانش آموختگان این حوزه خواهند پرداخت.

این مراسم روز پنجشنبه 14 بهمن 1400 ساعت 9 صبح در دانشگاه خوارزمی، خیابان مفتح جنوبی تالار ابوریحان برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 2173

به "جشن دانش آموختگان نانوی دانشگاه ها 14 بهمن ماه برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن دانش آموختگان نانوی دانشگاه ها 14 بهمن ماه برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید