بازداشت کلاهبردار 25 هزار میلیارد تومانی

به گزارش تور بالی اندونزی، رئیس پلیس بین الملل ناجا از بازداشت فردی به اتهام کلاهبرداری 25 هزار میلیارد تومان اطلاع داد.

بازداشت کلاهبردار 25 هزار میلیارد تومانی

به گزارش ایسنا؛ سردار هادی شیرزاد اضافه کرد: در پی اعلام مقامات قضائی مبنی بر اینکه فردی به اتهام جعل، استفاده از اسناد غیر واقعی و تحصیل مال نامشروع به مبلغ بیش از یک میلیارد دلار، کلاهبرداری نموده است و هم اکنون در خارج از کشور اقامت دارد، موضوع دستگیری وی در دستور کار ماموران پلیس بین الملل ناجا نهاده شد.

رئیس پلیس بین الملل ناجا شرح داد: این متهم به همراه دیگر همدستان خود با تشکیل چند شرکت هم گروه در داخل و خارج از کشور و با مراجعه به نظام بانکی و ارائه اسناد جعلی و صوری تسهیلات ارزی و ریالی کلانی را به مبلغ 25 هزار میلیارد تومان کلاهبرداری و به حساب وابستگان خود منتقل می کرد.

وی ادامه داد: در آنالیز های اولیه معین شد، متهم پس از ارتکاب جرم به یکی از کشور های منطقه متواری شده است که پس از وصول درخواست مرجع قضائی ضمن هماهنگی با سازمان اینترپل علیه وی اعلان قرمز صادر شد.

شیرزاد ضمن اشاره به کوشش ماموران اینترپل تهران در ردیابی و بازداشت این متهم و همکاری پلیس مهاجرت و گذرنامه اظهار داشت: متهم پس از بازداشت، جهت ادامه فرایند رسیدگی به پفراینده، تحویل مراجع قضائی شد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1771

به "بازداشت کلاهبردار 25 هزار میلیارد تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت کلاهبردار 25 هزار میلیارد تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید