به انتقادها توجه نمی کنم و اصلا آنها را نمی خوانم

به گزارش تور بالی اندونزی، تهران (پانا) - علیرضا جهانبخش که در این روزها به بازیکن موثر فاینورد بدل شده در مورد عملکرد خود در این فصل صحبت کرد.

به انتقادها توجه نمی کنم و اصلا آنها را نمی خوانم

به گزارش خبرورزشی، جهانبخش در این فصل 29 بازی برای فاینورد انجام داده و توانسته 7 بار گلزنی کند و 3 پاس گل بدهد. آمار برای ستاره سابق آلکمار که به آقای گل لیگ هلند بدل شد، آمار خوبی نیست ولی ستاره کشورمان پس از یک دوره ناموفق در لیگ برتر انگلیس ، عملکرد مثبتی در فاینورد داشته و توانسته به یکی از بازیکنان ترکیب اصلی آرنه اسلات لقب گیرد.

او روز گذشته در بازی فاینورد مقابل والویک نیز در ترکیب اصلی نهاده شد و توانست 90 دقیقه در زمین حضور داشته باشد.

جهانبخش در این خصوص گفت: می دانم باید بهتر شوم و اینکه مطمئن هستم عملکردم بهتر خواهد شد. من همواره در تیم ها احتیاجمند زمان هستم. در باشگاه آلکمار هم همین بود و در برایتون هم چنین شرایطی داشتم. ووت ورگهورست در آلکمار در نوک خط حمله قرار داشت و من زمان زیادی با او در ترکیب بودم. همین باعث شد تا همدیگر را به خوبی بشناسیم و به هم عادت کنیم. این موضوع البته زمان می برد.

آرنه اسلات نیز در این خصوص صحبت کرد و گفت: با توجه به تجربه من، بازگشت علیرضا به هلند یک اتفاق منطقی بود نه یک اتفاق تاکتیکی. او احتیاج داشت به تیمی بیاید که بیشتر بازی کند. البته تاکتیک فاینورد هم برای او سخت بود. شما فرض کنید، تیمی که مالکیت را در اختیار دارد، خیلی نمی تواند چشم به یک وینگر راست کاذب بدوزد. ما اینجا سعی کردیم جای ویژه برای علیرضا انتخاب کنیم.

ستاره کشورمان در 3 هفته اخیر توانسته 2 گل به ثمر رساند و دروازه تیم های اسپارتا و نایمخن را باز کند.

جهانبخش در مورد این موضوع گفت: خیلی اتفاق خوبی است. من همواره دنبال گلزنی هستم. بازگشت به فوتبال برایم خیلی اهمیت دارد و برای همین کوشش می کنم. گاهی اوقات بعضی چیزها غلط و اشتباه پیش می رود.

وی ادامه داد:همواره به خودم اعتقاد و اعتماد دارم. بیشتر از خودم انتظار داشتم تا تعطیلات زمستانی ولی شرایط آنطور که می خواستم پیش نرفت. باید صادقانه آن را بگویم. بازگشتم کمی طول کشید. به انتقادها هم توجه نمی کنم و اصلا آنها را نمی خوانم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 2207

به "به انتقادها توجه نمی کنم و اصلا آنها را نمی خوانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به انتقادها توجه نمی کنم و اصلا آنها را نمی خوانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید