تعبیر خواب تخت خواب - دیدن رختخواب در رویا چه معنایی دارد؟

به گزارش تور بالی اندونزی، با تعبیر خواب تخت خواب، تعبیر خواب تخت خواب کثیف، تعبیر خواب تخت خواب تمیز، تعبیر خواب رخت خواب کثیف و دیدن گربه روی تخت آشنا شوید.

تعبیر خواب تخت خواب - دیدن رختخواب در رویا چه معنایی دارد؟

سرویس سرگرمی - درک خواب و رویا قطعا می تواند ما را یاری کند تا راهمان را در میان مسائل کاری، روابط اجتماعی و رشد شخصیتمان پیدا کنیم. خوانندگان گرامی می توانند با رجوع به صفحه تعبیر خواب خبرنگاران و انتخاب هر موضوع از تعابیر و تفاسیر مختلف رویای خود آگاه شوند.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

در کتاب فرهنگ تفسیر رویا نوشته تونی کریسپ آمده است که:

تخت خواب: این تصویر از سمبل های مهم رویاست. به ظرایف روابط عاطفی شما اشاره می کند، میزان نزدیکی و صمیمیت، استراحت، جایی برای خلاص شدن از واقعیات دنیا و در خود فرو رفتن، ایستایی و کنش پذیری، استراحت التیام بخش. گاهی تختخواب نمایانگر خواب و ناخودآگاه شماست. رختخواب شکنجه را نیز به تصویر می کشد؛ شکنجه هایی چون بیماری خوابی، نگرانی های پیش از خواب، درد جسمانی

تعبیر خواب تخت خواب

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: تخت خواب بدون هیچ تردید برای مرد به زن بر می شود و برای زن گویای تأثیر وجودی مرد است در زندگی او. حالتی که تخت خواب دارد بیانگر حالت جفت خواب بیننده است.

آنلی بیتون می گوید: اگر دختری در خواب ببیند که مشغول تمیز کردن تخت خوابی است، بیانگر رسیدن به سعادت و خوشبختی است.

تعبیر خواب آشفتگی تخت خواب

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:چنان چه مردی ببیند تخت خوابش آشفته است این خواب به او می گوید که همسرش تعادل ندارد. این عدم تعادل می تواند هم جسمی باشد و هم روحی. از چیزی آزرده است که این آزردگی در زندگی و روابط خانوادگی ایشان اثر می نهد. مشاهده آشفتگی تخت خواب به مرد توصیه می کند که در بیداری جستجو و کاوش کند تا بفهمد همسرش از چه رنج می برد. برای زن خواب بیننده نیز گویای همین حقیقت است.

تعبیر خواب تخت خواب کثیف

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

  • اگر در خواب ببینید که تخت خواب کثیف و پاره است خواب شما خبر می دهد که یک بیماری انتظار همسرتان را می کشد. این برای زن نیز هست که مشاهده پارگی و کثافت و چرک تخت خواب و بستر توصیه می کند مراقب سلامت شوهر خویش باشد.
  • ممکن است در خواب که تخت خواب شما نیمی کثیف است و نیمی تمیز این بیانگر اختلاف زن و شوهر است.

لیلا برایت: اگر روی تخت خواب کثیفی دراز کشیده باشید، نشانه داشتن اوضاع نابسامان است.

تعبیر خواب تخت خواب تمیز

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر در خواب تخت خوابی تمیز و گسترده و مجلل با ملافه های پاک و اطو کرده دیدید نشان آن است که همسر شما شادمان است یا کاری درخشان در پیش دارد و چنان چه زن نداشته باشید خواب شما می گوید زنی با امتیازات بالا و بسیار متشخص در زندگی شما ظاهر می شود. چنان چه دختر و پسر جوانی در خواب تخت خوابی مجلل ببینند می تواند امیدوار باشند که بختشان گشوده شده و همسری مطلوب و دل خواه خواهند یافت.

لیلا برایت می گوید: اگر در خواب یک تخت خواب خالی ببینید، یعنی دچار دردسر و مسائل می شوید. اگر خواب ببینید که بر روی تخت خواب تمیزی دراز کشیده اید، نشانه داشتن اوقات شیرین و لذتبخش است.

آنلی بیتون می گوید: اگر در خواب یک تخت خواب سفید و تمیز ببینید، بیانگر پایان مسائل و رسیدن به خوشبختی است.

تعبیر خواب دیدن گربه روی تخت

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:اگر در خواب ببینید گربه ای در بستر و روی تخت خواب شما خوابیده زنی در صدد اغوای شما یا همسر شما است که در نتیجه زندگی و روابط شما را به هم می ریزد. بخصوص اگر بیننده گربه روی تخت خواب شما یا زیر آن بچه گذاشته است این می گوید که در نتیجه فتنه انگیزی یک زن بین شما و همسرتان جدائی می افتد.

تعبیر خواب رخت خواب تمیز و کثیف

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر ملافه های تخت خواب زرد بود نگران بیماری همسرتان باشید. اگر سفید بود ولی چرک و لکه دار باز هم خوب نیست.

دیدن تخت شکسته در خواب

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر در خواب ببینید پایه تخت خواب شما شکسته خواهر یا همسرتان بیمار می شود یا می میرد.

تعبیر خواب دیدن بیمار روی تخت خواب

آنلی بیتون: دیدن بیمار بر روی تخت خواب، بیانگر آن است که برای مدتی دچار مسائل فراوانی می شوید.

منبع: setare.com
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1439

به "تعبیر خواب تخت خواب - دیدن رختخواب در رویا چه معنایی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب تخت خواب - دیدن رختخواب در رویا چه معنایی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید