جزئیات وام خرید قطعات خودرو با سود صفر درصد

به گزارش تور بالی اندونزی، خبرگزاری خبرنگاران- مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت از ارائه تسهیلات خرید قطعات خودرو در قالب ایساکو کارت با سود صفر درصد خبر داد.

جزئیات وام خرید قطعات خودرو با سود صفر درصد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، محمدحسین حسین زاده در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه با ایساکو در جمع خبرنگاران اضافه نمود: نرخ کارمزد برای ایساکو کارت صفر درصد است و ریالی به نرخ آن اضافه نموده نمی شود، یعنی هیچ گونه نرخ کارمزد به تسهیلات در قالب این کارت تعلق نمی گیرد.

وی اضافه نمود: حدود 25 هزار تعمیرکار ثبت شده داریم که قصد داریم به آن ها تسهیلات دهیم تا بتوانند قطعات اصلی را در اختیار مردم قرار دهند امیدوارم با این اقدام امکان دسترسی به قطعات اصلی برای مصرف کنندگان فراهم شود.

حسین زاده گفت: طرحی که در نظر گرفته ایم شامل ارائه تسهیلات در قالب ایساکو کارت به تعمیرکاران متفرقه، یدکی فروشان غیر ایساکویی و اشخاص حقیقی عضو شبکه توسعه اجتماعی رسالت است.

وی با اشاره به اندازه اعتباری که از این کارت ارائه می شود، گفت: اندازه اعتبار ایساکو کارت 50،100، 200، 300، 600، 1000 و 1200 میلیون ریال است. بازپرداخت 6 ماهه و 3 ماه تنفس بازپرداخت اقساط برای مشتری در صورت نبود هیچ گونه تراکنش است.

حسین زاده همچنین گفت: سال گذشته، 773 هزار وام قرض الحسنه با میانگین مبلغ 23 میلیون تومان پرداخت کردیم که 50 درصد آن مربوط به طرح های اشتغال کوچک و خانگی بوده است. امسال هم بنا داریم علاوه بر افزایش این تسهیلات، خدمات غیر حضوری بانک رسالت را به صورت 100 درصد عملیاتی کنیم.

توسعه مصرف قطعات اصلی در خودرو از اهداف صدور ایساکوکارت

مدیرعامل ایساکو گفت: هدف ما از اجرای طرح ایساکوکارت، توسعه فرهنگ استفاده از قطعات اصلی در خودرو است که با روش های مختلف فرهنگی و تبلیغی این کار را دنبال می کنیم.

آقای مهدی مونسان در حاشیه مراسم امضای توافقنامه با بانک رسالت در جمع خبرنگاران اضافه نمود: جامعه هدف این طرح، رانندگان تاکسی، یدکی فروشان و تعمیرکاران متفرقه هستند که این افراد با مراجعه به سامانه های بانک رسالت، اعتبارسنجی می شوند و بر اساس اعتباری که به آن ها تعلق می گیرد ایساکو کارت صادر می شود که دارندگان این کارت می توانند در مجموعه فروشگاه ها یا کنندگی های مجاز شرکت ایساکو به خرید اقلام قطعات اصلی خودرو اقدام کنند.

وی اضافه نمود: خرید قطعات خودرو در این طرح، بدون هیچ گونه افزایش قیمت انجام می شود و مهلت بازپرداخت آن 6 ماهه است که البته 3 ماه دوره تنفس دارد.

مونسان گفت: البته نمونه دیگری از این اقدامات را در قالب همکاری با بیمه های کشور آغاز کردیم که در همه این پلتفرم ها در پی این هستیم تا خدمات و قطعات اصلی را به شکل نوین و با سرعت بالا در اختیار هموطنان قرار دهیم، زیرا اعتقاد داریم بخشی از مشکلاتی که هموطنان عزیز در کیفیت خودرو مطرح می کنند در نتیجه استفاده از قطعات غیراصل و غیر استاندارد است.

وی اضافه نمود: متاسفانه اگر کالایی در کشور اجازه واردات دارد بر کیفیت آن کالای وارداتی کسی نظارت نمی کند و مصرف کنندگانی که این کالا را خریداری و استفاده می کنند اثرات سوء ناشی از مصرف این قطعات را بر قطعات جانبی و خودروی خود مشاهده می کنند که گاهی اوقات بسیار هزینه زاست.

مونسان ادامه داد: در حوزه قطعات خودرو، هم قاچاق قطعات داریم و هم قطعات بی کیفیت و غیر اصلی در بازار وجود دارد که در بازار لوازم خودرو به وفور قابل مشاهده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1849

به "جزئیات وام خرید قطعات خودرو با سود صفر درصد" امتیاز دهید

1 کاربر به "جزئیات وام خرید قطعات خودرو با سود صفر درصد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات وام خرید قطعات خودرو با سود صفر درصد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید