حسن یزدانی: فقط طلای المپیک را می خواهم، اتحادیه جهانی: بی دلیل به او بهترین نمی گویند!

به گزارش تور بالی اندونزی، نمایش قاطع حسن یزدانی در رقابت های قهرمانی آسیا مورد توجه اتحادیه جهانی کشتی قرار گرفت.

حسن یزدانی: فقط طلای المپیک را می خواهم، اتحادیه جهانی: بی دلیل به او بهترین نمی گویند!

به گزارش خبرنگاران، پس از قهرمانی قاطع حسن یزدانی در آسیا، اتحادیه جهانی کشتی از عملکرد وی در این رقابت ها تمجید کرد. سایت اتحادیه جهانی کشتی در این باره نوشت: برای حسن یزدانی سوپراستار کشتی جهان، مسابقات قهرمانی آسیا فقط یک قدم در راه آماده شدن برای هدف نهایی او که رسیدن به دومین مدال طلای متوالی المپیک است، محسوب می شود. یزدانی یک بار دیگر ثابت کرد که خودش به تنهایی یک کلاس مبارزه است.

او پیش از این در تنها حضورش در مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2018 به مدال طلا رسید و این بار نیز برای رسیدن به قهرمانی آسیا هرگز در معرض خطر قرار نگرفت و در فینال نیز قاطعانه با نتیجه 10 بر صفر از سد دیپاک پونیا از هند گذشت. این حریف هندی در فینال رقابت های جهانی 2019 بدلیل مصدومیت حاضر به رویارویی با یزدانی نشد.

یزدانی پس از رقابت های جهانی 2019 در هیچ رویداد انفرادی خارجی شرکت نکرد و حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در آلماتی قزاقستان با هدف میدان دیدن قبل از المپیک توکیو بود تا بار دیگر از قهرمانی خود در المپیک دفاع کند.

یزدانی پس از قهرمانی در این رقابت ها، گفت: پس از شروع همه گیری کرونا، رقابت سخت بود. می خواستم برای آماده سازی در جام جهانی انفرادی صربستان سال گذشته شرکت کنم ، اما این امکان فراهم نشد. مسابقات قهرمانی آسیا رویداد خوبی بود. می خواستم آمادگی ام را در این رقابت ها محک بزنم و اینک برای کسب مدال طلای المپیک توکیو آماده می شوم، فقط مدال طلا!

اتحادیه جهانی با اشاره به برد قاطع یزدانی با امتیاز عالی در فینال قهرمانی آسیا مقابل حریف هندی تاکید کرد: حسن یزدانی را بی دلیل بهترین نمی نامند!

یزدانی همچنین گفت قصد دارد قبل از المپیک توکیو در یک رویداد دیگر که نامی از آن نبرد، شرکت کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1744

به "حسن یزدانی: فقط طلای المپیک را می خواهم، اتحادیه جهانی: بی دلیل به او بهترین نمی گویند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن یزدانی: فقط طلای المپیک را می خواهم، اتحادیه جهانی: بی دلیل به او بهترین نمی گویند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید