ریزر با تولید ماسک به مقابله با کووید 19 می رود

به گزارش تور بالی اندونزی به نقل از انگجت، بسکمک از کارمندان بخش پزشکی و درمانی نیاز مبرمی به ذخایر بیشتر دارند تا بتوانند با پاندمیک کووید19 مقابله کنند. درهمین راستا برخی شرکت ها قصد دارند با تولید کالاهای اساسی ملزوم در این شرایط به نیروهای پزشکی کمک کنند.

ریزر با تولید ماسک به مقابله با کووید 19 می رود

به همین دلیل شرکتریزر که سخت افزارهای مخصوص بازی های رایانه ای را تولید می کند نیز قصد دارد با تولید و اهدای ماسک های پزشکی به این فرایند کمک کند. این شرکت تصمیم دارد برای مراجع بهداشتی در سراسر جهان حدود یک میلیون ماسک تهیه کند.

مین لاینگ تان مدیر ارشد اجرایی ریزر می گوید: مهندسان و طراحان این شرکت طی روزهای اخیر به طور مداوم مشغول فعالیت بوده اند تا تغییراتی در بخشی از تاسیسات انجام دهند تا کارگران به طور موقت به جای کالاهای معمول، ماسک های جراحی بسازند.

مقر اصلی این شرکت در منطقه جنوب شرق آسیا در سنگاپور واقع شده است. به همین دلیل مراجع بهداشتی سنگاپور نخستین محموله از ماسک های جراحی تولیدی این شرکت را دریافت می کنند. این شرکت با دولت ها و سازمان های بهداشتی در سراسر جهان ارتباط برقرار می کند تا فرایند اهدا ماسک و پشتیبانی را اولویت بندی کند.

این درحالی است که در اوایل ماه جاری شرکت شارپ نیز اعلام نمود در یکی از کارخانه های تولید تلویزیون خود ماسک جراحی تولید می کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1012

به "ریزر با تولید ماسک به مقابله با کووید 19 می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریزر با تولید ماسک به مقابله با کووید 19 می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید