زندانی بودن 13 مدیر وزارت ورزش دولت روحانی، اعزام مدیر دفتر فدراسیون به جای مربی بدنساز به المپیک

به گزارش تور بالی اندونزی، رئیس فراکسیون ورزش مجلس از زندانی بودن 13 مدیرکل استانی وزارت ورزش دولت روحانی اطلاع داد و گفت: تفحص از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک چاره کار است.

زندانی بودن 13 مدیر وزارت ورزش دولت روحانی، اعزام مدیر دفتر فدراسیون به جای مربی بدنساز به المپیک

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، محمد مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نتایج المپیک و آنالیز دستاورد های ورزش در دولت حسن روحانی گفت: نتایج المپیک توکیو با اینکه مدیران وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک برنامه ریزی مناسبی در این باره نداشته اند، اما بد نبوده است؛ نتایج و مدال های اخیر ایران در المپیک توکیو بر اساس لیاقت ورزشکاران ایران و استعداد ذاتی آن ها به دست آمده است.

وی اضافه نمود: باید نحوه اعزام هیات های ایرانی به توکیو به منظور حضور در المپیک آنالیز شود و کنکاش کنیم چرا مربی بدنساز یک تیم به توکیو اعزام نشده است، اما مسئول دفتر رئیس فدراسیون را با خود برده اند؟ در حالی که این موضوع آفت و آسیب ورزش محسوب می شود.

فروردین گفت: بدنساز تیم ملی کاراته به توکیو اعزام نشده و به جای او مسئول دفتر فدراسیون را با خود برده اند که نتیجه آن آسیب دیدگی ورزشکار حین رقابت با حریف اش است.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس توضیح داد: وقتی حسن یزدانی در 10 ثانیه آخر کشتی رقابت را می بازد، این موضوع مرتبط با مشکل فنی نیست، بلکه به مشکلاتی که در طول اردو برای آن ها وجود داشته بازمی شود.

وی گفت: فراکسیون ورزش مجلس 20 روز قبل از اعزام ورزشکاران به المپیک نامه ای به کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش ارسال کرد تا فهرست همراهان ورزشکاران که به رقابت های توکیو رفته اند را به مجلس بدهند، اما آن ها این کار را نکرده و پنهانکاری داشته اند که این تخلف قابلیت پیگیری دارد، این در حالی است که تا به امروز 50 روز از ارسال این نامه گذشته است، اما پاسخی به آن نداده اند، گویا نگرانی از افشای اسامی همراهان تیم ایران به رقابت های توکیو را دارند.

فروردین گفت: در هیچ کدام از حوزه های مختلف ورزش در دولت روحانی رضایتمندی وجود ندارد؛ چراکه مدیران آن فقط شعار داده اند؛ خصوصی سازی ورزش و زیرساخت های ورزش به صورت حداقلی رها شده است؛ نتایج المپیک هم نشان داد که هیچ گونه همکاری و همراهی و نظارتی وجود ندارد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس در سرانجام گفت: 13 مدیرکل استانی وزارت ورزش به علت فساد در زندان به سر می برند به همین علت در حال تدوین تحقیق و تفحص از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک در دولت حسن روحانی هستیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 شهریور 1400 بروزرسانی: 2 شهریور 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1907

به "زندانی بودن 13 مدیر وزارت ورزش دولت روحانی، اعزام مدیر دفتر فدراسیون به جای مربی بدنساز به المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندانی بودن 13 مدیر وزارت ورزش دولت روحانی، اعزام مدیر دفتر فدراسیون به جای مربی بدنساز به المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید