سمنان به عنوان نماینده ایران عضو ائتلاف بین المللی شهرهای گردشگری جاده ابریشم 2023 است

به گزارش تور بالی اندونزی، ایلنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، سمنان به عنوان نماینده ایران عضو ائتلاف بین المللی شهرهای گردشگری جاده ابریشم 2023 است.

سمنان به عنوان نماینده ایران عضو ائتلاف بین المللی شهرهای گردشگری جاده ابریشم 2023 است

علی اصغر شالبافیان (معاون گردشگری کشور) با اشاره به اتحاد بین المللی شهرهای گردشگری جاده ابریشم در سال 2023 اضافه کرد: این ائتلاف که از آدینه دهم شهریور 1402 کار خود را شروع کرد، به ابتکار دولت چین شکل گرفته و در آن 57 شهر از 26 کشور حضور دارند که امکان عضوگیری نو نیز وجود دارد.

او با اشاره به حضور ایران به عنوان یکی از اعضای موسس اتحاد بین المللی شهرهای گردشگری جاده ابریشم در سال 2023 ادامه داد: سمنان به عنوان نماینده ایران عضو این ائتلاف است. این حضور فرصتی را در اختیار جمهوری اسلامی ایران قرار می دهد تا بتواند ظرفیتهای گردشگری خودش را با تاکید بر جاده ابریشم و سمنان معرفی و برنامه های آینده خود را در مورد میزبانی شهردارهای عضو این اتحاد اعلام کند.

معاون گردشگری کشور ایجاد همکاری های مشترک در حوزه گردشگری بین کشورهای جاده ابریشم در مسیر زمینی و دریایی، هم افزایی بین این کشورها در برگزاری رویدادهای موضوع محور در زمینه جاده ابریشم، تسهیل در ارتقای صنعت گردشگری محلی و توسعه پایدار، برنامه های معرفی مشترک بین کشورها، اشتراک گذاری تجربیات در حوزه محصولات مرتبط با جاده ابریشم، بهبود و ارتقای برند جاده ابریشم را از جمله اهداف شکل گیری این ائتلاف برشمرد.

منبع: همگردی
انتشار: 11 شهریور 1402 بروزرسانی: 11 شهریور 1402 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 2429

به "سمنان به عنوان نماینده ایران عضو ائتلاف بین المللی شهرهای گردشگری جاده ابریشم 2023 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمنان به عنوان نماینده ایران عضو ائتلاف بین المللی شهرهای گردشگری جاده ابریشم 2023 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید