سوئیس مقام سوم مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی 2021 روسیه را کسب کرد

به گزارش تور بالی اندونزی، تیم های ملی فوتبال ساحلی سنگال و سوئیس در مرحله رده بندی مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی 2021 روسیه به مصاف یکدیگر رفتند.

سوئیس مقام سوم مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی 2021 روسیه را کسب کرد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگار ، در ملاقات مرحله رده بندی مسابقات ، تیم های ملی فوتبال ساحلی آقایان سنگال و سوئیس به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم ملی فوتبال ساحلی سنگال بخش نخست این ملاقات را طوفانی شروع کرد و توانست 3 بار دروازه تیم ملی فوتبال ساحلی سوئیس را باز کند، اما خوشحالی سنگالی ها دوامی نداشت و سوئیسی ها توانست بازی را تا سرانجام بخش نخست 3 بر 3 مساوی نمایند.

بخش نخست این ملاقات با نتیجه 3 بر 3 به سرانجام رسید.

در بخش دوم سنگالی ها توانستند گل های چهارم و پنجم خود را به ثمر برسانند، اما سوئیسی ها به بازی برگشتند و توانستند 3 بار دروازه تیم ملی فوتبال ساحلی سنگال را باز نمایند.

بخش دوم این ملاقات با نتیجه 6 بر 5 به نفع تیم ملی فوتبال ساحلی روسیه به سرانجام رسید.

در بخش سوم سنگالی ها توانستند 2 بار دروازه تیم ملی فوتبال ساحلی سوئیس را باز نمایند، اما سنگالی ها نتوانستند مقاومت نمایند و سوئیسی ها توانستند 3 بار دیگر دروازه تیم ملی فوتبال ساحلی سنگال را باز نمایند.

در نهایت تیم ملی فوتبال ساحلی سوئیس توانست با نتیجه 9 بر 7 تیم ملی فوتبال ساحلی سنگال را در ملاقات رده بندی مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی 2021 روسیه شکست دهد و مقام سوم این مسابقات را کسب کند.

سنگال - سوئیس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1915

به "سوئیس مقام سوم مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی 2021 روسیه را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوئیس مقام سوم مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی 2021 روسیه را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید