علت افزایش وزن 40 کیلویی بهنام بانی

به گزارش تور بالی اندونزی، پنجمین روز بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر، با کنسرت بهنام بانی آغاز شد. او در بخشی از این کنسرت در مورد علت افزایش وزنش چنین گفت: برای بازی در فیلم گشت ارشاد3، به من گفتند که 15 کیلو چاق شوم و من از دستم در رفت و 40 کیلو چاق شدم و شما به بزرگی خودتان ببخشید این 2، 3 کیلو اضافه وزن را!

علت افزایش وزن 40 کیلویی بهنام بانی

به گزارش ایرنا، پنجمین روز بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر، با کنسرت بهنام بانی شروع شد. او همان گونه که انتظار می رفت، با تمام قوا، روی سن ظاهر شد.

بانی، برای این اجرا، کمی اضافه وزن پیدا کرده بود. موهایش بلند بود و برخلاف عمده اجراهایش، ریش هایش را نتراشیده بود تا این شائبه را تقویت کند که شاید مشغول بازی در فیلم یا سریال جدیدی است و این مدل مو، اضافه وزن و ریش، ازجمله الزامات نقش او است.

البته بانی، یک جای کنسرت، در مورد اضافه وزن خود گفت: برای بازی در فیلم گشت ارشاد 3، به من گفتند که 15 کیلو چاق شوم و من از دستم در رفت و 40 کیلو چاق شدم و شما به بزرگی خودتان ببخشید این 2، 3 کیلو اضافه وزن را.

بانی در این اجرا، بسیار شوخ و مهربان ظاهر شد و تقریبا پس از سرانجام هر قطعه، با مخاطبان خود دیالوگ برقرار می کرد. تنها جمله جدی که این خواننده در اجرای شب گذشته، بر زبان آورد، تبریک سال 1402 بود و این امیدواری که 1402، سالی باشد که وقتی بعد ها به آن برمی گردیم، بگوئیم همه چیز از سال 1402 شروع شد.

بانی در کنار شوخی های خود، بیشترین میزان تقاضا از مخاطبان برای واکنش نشان دادن به آهنگ هایش را نیز داشت. مثلا در جایی گفت: بعضی ها این قدر جدی روی صندلی های شان نشسته اند که انگار ما آمده ایم کنسرت آن ها.

در کنار این کار ها و صحبت های جالب، بانی از طرق دیگر نیز مخاطبان را به مشارکت در اجرا دعوت می کرد. فارغ از متن بسیاری از ترانه ها که در صفحه تلویزیونی پشت سر او ظاهر می شد، او مدل هایی را با دست، به مخاطبان یاد می داد که وقتی آن ها را نشان می دهد، بقیه با آن حرکات، بخوانند یا دست هایشان را بالا بگیرند.

او در اثنای کنسرت، پدرش را معرفی کرد و از او به عنوان کسی نام برد که در تمام کنسرت هایش، در ردیف اول می نشیند. بانی همچنین پدرش را به عنوان کسی نام برد که هنر را به او آموخته است.

کنسرت شب گذشته بانی، مملو از آهنگ های شاد بود. قطعا اغراق نخواهد بود اگر این اجرا را شادترین کنسرت جشنواره موسیقی، تا سرانجام روز پنجم بنامیم که آهنگ های غمگین بسیار اندکی طی آن خوانده شد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 2355

به "علت افزایش وزن 40 کیلویی بهنام بانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت افزایش وزن 40 کیلویی بهنام بانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید